GAF znów bez punktów

Gliwicka Akademia Futsalu Omega nie jechała do Zduńskiej Woli w roli faworyta.

Jednak to gliwiczanie od początku spotkania przystąpili do ataku, co zaowocowało dwoma szybkimi bramkami. Tuż przed końcem pierwszej części meczu Gatta zdobyła bramkę kontaktową. Później strzelali już tylko gospodarze. Mecz zakończył się wynikiem 4-2.

Zdobyte bramki
0-1 – Już w trzeciej minucie goście wyszli na prowadzenie, po dobitce Tomasza Luteckiego. Piłka początkowo odbiła się od poprzeczki, ale Lutek doskonale wykończył akcję
0-2 – 4.52 min. GAF Omega prowadziła już dwoma bramkami. Marcin Kiełpiński wykorzystał to, że znalazł się blisko bramkarza i niskim lekkim strzałem pokonał bramkarza Gatty
1-2 – 19.48 min. tuż przed końcem pierwszej połowy Michał Marciniak pokonał bramkarza GAF Omega
2-2 – 32.11 min. Daniel Krawczyk zdobywa gola po dobrym dograniu Mariusza Milewskiego
3-2 – 34.13 min. Mariusz Milewski dobrze uderza po rzucie rożnym. Piłka była za mocna, aby mógł ją zatrzymać Michał Widuch
4-2 – 38.04 min. Marciniak ustala wynik meczu

10 października o godz. 17.00 gliwiczanie zagrają na hali Jasna w Gliwicach z Clearexem Chorzów.