GAF remisuje, ale awansuje

Zawodnicy Gliwickiej Akademii Futsalu Omega w meczu z Euromaster Chrobry Głogów stwarzali sobie wiele dogodnych sytuacji i spokojnie mogli ten mecz wygrać. Ponownie brakowało jednak skuteczności.

Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 2-0, a gliwiczanie w przerwie zastanawiali się jak odrobić stratę. Tuż na początku drugiej połowy stracili jednak trzecią bramkę. Później obraz gry nieco się zmienił i ostatecznie mecz zakończył się remisem 3-3.

Wpis na listę strzelców
1-0 – Łukasz Pieczyński pokonuje Miłosza Kocota strzałem z bliska
2-0 – Grzegorz Nowak wykorzystuje rzut karny podyktowany po faulu na zawodniku gospodarzy
3-0 – Początek drugiej części spotkania i Euromaster prowadzi już trzema bramkami. Gola zdobywa Piotr Pietruszko
3-1 – Szybka kontra GAF Omega i piłka ląduje w bramce. Gola samobójczego zdobył Daniel Lebiedziński
3-2 – Piękny strzał z dystansu i Piotr Łopuch umieszcza piłkę w siatce
3-3 – Sekundy przed końcem spotkania Marcin „Betao” Kiełpiński doprowadza do wyrównania

Wydarzenia meczu
– W pierwszej połowie dostępu do bramki GAF Omega bronił Miłosz Kocot, w drugiej części spotkania Michał Widuch
– Michał Widuch, Maksym Pautiak, Damian Ficek i Joao Baptista zostali ukarani żółtymi kartkami