Piast potrzebuje wzmocnień. „Zwłaszcza w ataku”

W 20. kolejce Lotto Ekstraklasy – ostatniej w 2016 roku – Piast Gliwice zmierzył się na wyjeździe z Zagłębiem Lubin. Niebiesko-Czerwoni przegrali z Miedziowymi 1-2 (1-1).

Jedynego gola dla podopiecznych Radoslava Latala zdobył Maciej Jankowski.

Podczas pomeczowej konferencji prasowej trener bardzo krótko skomentował przegrane spotkanie. Zaznaczając, że klub musi w przerwie się wzmocnić. – Przegraliśmy ten mecz tak jak zawsze ostatnimi czasy. Mieliśmy swoje sytuacje, ale ich nie wykorzystywaliśmy. Myślę, że kluczowa dla spotkania była bramka na 1-1 w końcówce pierwszej połowy. W drugiej Gerard Badia miał szansę wyprowadzić nas na prowadzenie, ale trafił prosto w bramkarza Zagłębia – powiedział trener Piasta. – Musimy się wzmocnić na drugą część sezonu. Zwłaszcza w ataku – zakończył szkoleniowiec Niebiesko-Czerwonych.