31 grudnia tradycyjnie pożegnamy stary rok podczas imprezy sylwestrowej pod gwiazdami.

W tym roku zabawę rozkręci DJ Roman Rogowiecki, a na scenie wystąpi teatr ruchu Ocelot. Start punktualnie o godz. 23.00.

Za stronę muzyczną imprezy będzie odpowiadał Roman Rogowiecki, dziennikarz i wieloletni prezenter Polskiego Radia. Przeprowadził wiele wywiadów z gwiazdami muzyki rockowej, m.in. Carlosem Santaną, Davidem Gilmourem, Davidem Bowiem, Slashem. Organizował także koncerty, np. Nicka Cave’a i zespołu The Corrs. Jego wiedza i doświadczenie gwarantują, że nowy rok powitamy przy dobrej muzyce.

Na scenie na pl. Krakowskim wystąpią także artyści teatru ruchu Ocelot ze Złotoryi. O północy odbędzie się bardzo widowiskowy pokaz sztucznych ogni. Zabawa potrwa do godz. 2.00. Organizatorem powitania nowego roku pod gwiazdami jest Miasto Gliwice.


7 KOMENTARZE

  1. Co to jest jak na takie miasto jak Gliwice to powinien być taki Sylwester ze ludzie z nad morza chcieliby przyjeżdżać na niego!!!!!!!!!! Ode mnie duży minus za ten Sylwester!!!!!!!!!

  2. franki gdzie jest kasa? POszla na twoje mazueleum? Nie stac cie zeby ludziom zrobic sylwestra w miescie nauki i kultury? popatrz jak takie imprezy wygladaja w rybniku , Knurowie…

WASZYM ZDANIEM