spot_img

Zaginęła gliwiczanka. Czy ktoś widział Agatę?

spot_img
spot_img

Od 23 września br. Zespół ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach prowadzi czynności poszukiwawcze za zaginioną mieszkanką Gliwic, 33-letnią Agatą Nachman.

Zaginiona po raz ostatni widziana była 1 września, gdy opuszczała szpital przy ul. Radiowej w Gliwicach. Dzień wcześniej zwróciła się z prośbą do matki, by ta dowiozła jej rzeczy osobiste. W trakcie przekazywania odzieży poinformowała, że 1 września ma zostać wypisana i zamierza udać się na dalsze leczenie, już w innym szpitalu. Od tego momentu z kobietą nie ma kontaktu, nie zgłosiła się do placówki, jaką wskazała, nie powróciła też do miejsca zamieszkania.

RYSOPIS
Wzrost około 160 cm, waga 49 kg, szczupłej budowy ciała, włosy ciemne, krótkie, oczy jasne, twarz chuda i owalna, cera blada, czoło wysokie, nos średni prostolinijny, uszy małe i wyraźnie przylegające, uzębienie pełne, szyja krótka.

UBIÓR
Kurtka z kapturem koloru granatowego w białe paski, zamszowa bluza z kapturem koloru czarnego, czarne spodnie sportowe, czarne sportowe buty marki Reebok.

PRZEDMIOTY
Telefon marki LG, dowód osobisty, granatowo-czarny plecak z czerwonym krzyżykiem, karta do bankomatu ING.

Wszelkie informacje, mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej, prosimy kierować do Wydziału Kryminalnego KMP Gliwice, ul. Powstańców Warszawy 12, tel. 47 8592 342, 47 8592 309, e-mail: [email protected] lub do najbliższej jednostki policji.

spot_img
spot_imgspot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Qaz
Qaz
1 miesiąc temu

Pewnie jest w jakiejś melinie

spot_img
spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KORONAWIRUS