r e k l a m a
spot_imgspot_img

18-letni kierowca potrącił pieszego na pasach

11 października tuż po godzinie 8.00 na ul. Dąbrowskiego w Gliwicach doszło do potrącenia pieszego, który znajdował się na oznakowanym przejściu.

Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Za kierownicą seicento siedział świeżo upieczony kierowca.

18-letni gliwiczanin kierujący fiatem potrącił na przejściu dla pieszych 69-letniego mieszkańca Gliwic. Poszkodowany doznał obrażeń, m.in. w postaci złamań. Policja wyjaśnia okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.
Po raz kolejny apelujemy o ostrożność w rejonie tzw. pasów.
Przykład tego wypadku podajemy ku refleksji rodzicom, którzy kupują dzieciom samochody, jak również ku przestrodze młodocianym kierowcom. Samochód to nie zabawka, a kierowanie po drogach to nie gra komputerowa. Tu łatwo o nieodwracalną tragedię.
Z danych statystycznych wynika, że młodzi kierujący, w wieku od 18 do 24 lat, należą do najbardziej niebezpiecznych na drodze. W 2018 r. spowodowali aż 5113 wypadków, w których zginęło 428 osób, a ponad 6,7 tys. zostało rannych.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Magdalena
Magdalena
4 lat temu

bardzo proszę rodzinę poszkodowanego Pana pieszego o kontakt mój e-mail: [email protected]

Dym
Dym
4 lat temu

Po raz kolejny prosimy o wymianę obecnego starego oświetlenia ulic na nowe mocniejsze i ekonomiczniejsze światła, ćwiczenia pozwoli zauważyć po zmroku odpowiednio wcześniej pieszego na ulicy. Dziękujemy.

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI