Bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet. Zapisz się

Wiele kobiet zapewne zastanawia się, co zrobić by wracając wieczorem z pracy czy imprezy czuć się bezpieczniej.

Sposób na to jest banalnie prosty. Już po raz dwunasty Centrum Ratownictwa Gliwice oraz Straż Miejska organizują bezpłatny kurs samoobrony dla gliwiczanek. Przedsięwzięcie jest realizowane w ramach programu „Bezpieczne Gliwice” i w całości finansowane ze środków budżetu miejskiego. Szkolenie ma na celu zwiększenie poczucia bezpieczeństwa wśród kobiet. Podczas kursu mieszkanki Gliwic będą mogły nauczyć się stosowania podstawowych technik samoobrony oraz innych zachowań przydatnych w sytuacjach zagrożenia zdrowia, życia czy mienia.

Zajęcia poprowadzą instruktorzy posiadający stopnie mistrzowskie sztuk walk oraz niezbędne uprawnienia. Szkolenia zaplanowano na okres od 10 września do 29 października. Ich uczestniczki będą spotykać się w poniedziałki i czwartki, w godzinach od 19.30 do 21.30, w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Łączności przy ul. Warszawskiej 35.

Na zainteresowane gliwiczanki czeka 150 miejsc.

Zgłoszenia przyjmowane są od 27 sierpnia w Centrum Ratownictwa Gliwice przy ul. Bolesława Śmiałego 2b (pokój 107). Należy zgłosić się osobiście, bo konieczne jest zapoznanie się z regulaminem zajęć oraz podpisanie oświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych do uprawiania sportu.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem 32/301-97-53 lub poprzez e-mail: [email protected]

(UM Gliwice)

(fot. www.sds.knurow.com)

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mójnick
Mójnick
10 lat temu

Nie jestem kobietą. A czy mogę się zapisać?

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI