r e k l a m a


Bieg uliczny na Koperniku

spot_img
r e k l a m a

W sobotę, 28 maja, osiedle Kopernika na kilka godzin stanie się areną lekkoatletyczną.

W samo południe rozpocznie się tam II edycja Gliwickiego Biegu Ulicznego. W zależności od kategorii wiekowej uczestnicy będą musieli pokonać dystanse mierzące od 300 do 4600 m. Przewiduje się biegi przedszkolaków, szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych, biegi otwarte kobiet i mężczyzn oraz bieg VIP-ów.

Szkoły, które chcą wziąć udział w zawodach, zobowiązane są do 26 maja przesłać w formie pisemnej (na adres Zespołu Szkół Ogólnokształcąco-Ekonomicznych przy ul. Syriusza 30) lub elektronicznej ([email protected]) imienne listy uczestników.

Indywidualny udział w imprezie będzie można zgłaszać w dniu biegu od godz. 9.00 do 11.30. Do startu dopuszczeni zostaną wszyscy chętni, którzy na podstawie dowodu osobistego potwierdzą swoją tożsamość oraz we własnym oświadczeniu zadeklarują dobry stan zdrowia.

Osoby niepełnoletnie będą musiały posiadać pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych. Weryfikacja dokumentów nastąpi przy odbiorze numerów startowych w godzinach od 9.00 do 11.30.

Organizatorami przedsięwzięcia są: Uczniowski Klub Sportowy „Kometa” oraz ZSOE im. Olimpijczyków Polskich. Więcej na www.zsoe.gliwice.pl.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
majka
majka
12 lat temu

gratuluje organizatorom pomyślunku! zamknąć na kilka godzin w sobotę jedyny jaki pozostał wyjazd z ulicy gwiazdy polarnej. cały tydzień ludzie nie maja czasu żeby wyjechać za miasto odpoczac to akurat w sobote zamykam im sie wyjaz, z jednej strony kopia budowalncy a z drugiej jakis [….] bieg… gratuluje!

spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI