Blog

Policjant poszedł na zakupy. Zatrzymał mężczyznę

1
zatrzymany
zatrzymany

W sobotę, 4 lutego, dzielnicowy z gliwickiego I komisariatu usłyszał podniesiony męski głos, który w sposób niezwykle grubiański, nieprzyzwoity, obrażał ekspedientkę jednego ze sklepów spożywczych. Funkcjonariusz zauważył scenę, w której „klient” pokazał pracownicy nieprzyzwoity gest i wyjechał ze sklepu wózkiem. Policyjny instynkt nakazał interwencję.

Rolnik znalazł pocisk z niemieckiego działa przeciwlotniczego

1

Rolnik dokonujący rekonesansu pola przed planowanymi wiosennymi robotami natknął się na ciekawe, ale i niebezpieczne znalezisko.

Pijany kierowca autobusu woził pasażerów

1

W trakcie wczorajszej akcji „Trzeźwy poranek” mundurowi zatrzymali kierowcę autobusu, który przewoził około 60 osób – w większości dzieci młodzież do szkół. Badanie trzeźwości wykazało w jego organizmie blisko 1,5 alkoholu.

Pierwszy Urząd Skarbowy w Gliwicach sprzedaje Bitcoiny

0
bitcoin gliwice

Śląska Krajowa Administracja Skarbowa wystawia na licytację Bitcoiny. To jedna z pierwszych licytacji tego rodzaju ruchomości w województwie śląskim.

Oszczędności po gliwicku. Reklama Gliwic na autobusach

autobus gliwice
autobus gliwice

Prezydent Gliwic, Adam Neumann, bez ustanku przekonuje, że musimy oszczędzać. Według niego, przez „Polski Ład” Gliwice stracą sporo pieniędzy. Zrezygnowano z ozdób świątecznych, z miejskiego sylwestra, w wielu sektorach cięte są wydatki na ważne sprawy. Tymczasem wydaje pieniądze na reklamę na autobusach.

Szpadzistka z Gliwic szósta w Pucharze Świata

0
Emilia Korkus

Szóste miejsce w turnieju Pucharu Świata juniorów w szpadzie kobiet zajęła gliwiczanka, Emilia Korkus.

Masz wesele w tym roku? To wydarzenie pomoże zorganizować imprezę marzeń

0
pexels emma bauso

To będzie pierwsze w Polsce szkolenie dla pary młodej. Organizujesz w tym roku wesele? Chcesz podjąć najlepsze decyzje i skorzystać z ogromnej wiedzy profesjonalistów? Koniecznie musisz pojawiać się na tej konferencji. Wstęp bezpłatny!

Kolejne zatrzymania w środowisku pseudokibiców

0

CBŚP we współpracy z KMP w Jastrzębiu-Zdroju zatrzymało 5 osób i 1 doprowadziło z ZK, do śledztwa w sprawie gangu powiązanego ze śląskimi pseudokibicami.

Pożar mieszkania gasiło 6 zastępów straży

0
FEB DD BD ABBFEDE

3 lutego 2023 r. po godz. 17 straż pożarna w Gliwicach przyjęła zgłoszenie o pożarze mieszkania dwukondygnacyjnego budynku w Rachowicach przy ul. Rachowickiej.

Gliwice pożegnały komendanta policji. Kto teraz pełni obowiązki?

0

Od jutra obowiązki zastępcy komendanta wojewódzkiego policji w Katowicach pełnić będzie inspektor Marek Nowakowski – dotychczasowy komendant miejski w Gliwicach. W ścisłym kierownictwie naszego garnizonu nastąpią zmiany.