r e k l a m a


Catering dietetyczny sprzedawany w LOVE Catering: poznaj najważniejsze fakty!

Wybór właściwego zestawu pudełkowego nie powinien być lekkomyślny… Faktem jest to, że w 2024 roku, w tym sektorze, nie brakuje konkurencji. Jeśli jednak chcesz skutecznie i bezpiecznie spełniać swoje marzenia (np. o szczuplejszej sylwetce), to dobrze byłoby postawić na sprawdzone firmy. Do tego grona zalicza się LOVE Catering. Czym cechuje się ta firma? Jakie zalety gwarantuje?

Każda dieta pudełkowa jest bardzo smaczna

To chyba jest zasadniczo kluczowe dla każdego, kto chce w 2024 roku zamówić jakiś catering dietetyczny Obawiasz się, że jedzenie może i będzie zdrowe, ale pewnie będzie niesmaczne? Takie wątpliwości są w 100% bezzasadne. W końcu dietetycy, kucharze itd. (pracujący dla LOVE Catering) dokładają codziennie wszelkich starań, aby walory smakowe były na świetnym poziomie. Pamiętaj, że diety są bardzo starannie układane. A potem profesjonalnie przygotowywane. M.in. przez takiego eksperta, jak Darek Sosnowski, który pracował w przeszłości dla rozmaitych, renomowanych restauracji! Wiele z nich miało zaś… prestiżowe gwiazdki Michelin.

Nic zatem dziwnego, że poniższe zestawy pudełkowe są tak popularne:

 • Dieta Slim Fit
 • Dieta Balance
 • Dieta Low Carb
 • Dieta Sport
 • Dieta Sirt
 • Dieta Handy meals
 • Dieta Mama
 • Dieta Bulion
 • Dieta Dairy Free
 • Dieta Intermittent Fasting
 • Dieta Office
 • Dieta Simply

W końcu ludzie wiedzą, że rzeczywiście jest smacznie. Nie da się ukryć, że generalnie „papier wszystko przyjmie”. Trudno jednak podważyć to, że w tym momencie LOVE Catering działa już na terenie ponad 4000. rozmaitych polskich miejscowości.

Każdy catering jest zdrowy

O co jeszcze troszczy się ta firma cateringowa? LOVE Catering dba o to, aby wszystkie diety pudełkowe były bardzo zdrowe. Jeżeli zatem zależy Ci na optymalnym funkcjonowaniu organizmu, to warto na poważnie rozważyć zostanie klientem tego właśnie podmiotu…

Jak to wszystko odbywa się jednak w praktyce? Diety pudełkowe są układane przez zawodowych dietetyków. Aktualnie stanowisko Głównej Dietetyczki w firmie LOVE Catering zajmuje Michalina Kwaczała. To osoba doświadczona, kompetentna i pomocna. Wszystkie zestawy pudełkowe są zaś odpowiednio ułożone m.in. pod kątem zawartości niezbędnych witamin i składników mineralnych. Dodatkowo są również stosownie zbilansowane (w aspekcie tłuszczów, węglowodanów i białka).

Dlaczego jeszcze diety pudełkowe od LOVE Catering są uważane za tak zdrowe? W czasie ich przygotowywania stosuje się tylko najwyższej jakości żywność. Wybierane są zatem wyłącznie odpowiednie warzywa, owoce, mięsa itd. W efekcie jedzenie jest bardzo smaczne i zarazem aromatyczne.

Jak sprawdzić, czy zestawy pudełkowe są uniwersalne?

Ta firma cateringowa nie ma… nic do ukrycia. Jeżeli zatem chcesz zamówić jakiś zestaw pudełkowy, to możesz wcześniej wszystko bardzo dokładnie sprawdzić. Przypuśćmy, że interesuje Cię Dieta Balance. Jakie posiłki są przygotowywane w jej ramach:

To np.: jajko poche z polentą na sałatce ze szpinaku i pomidorków (śniadanie), kokosowy pudding chia z musem mango i domowa granola z żurawiną (drugie śniadanie), pierś kaczki z kaszą pęczak i sosem śliwkowym (obiad), żółte smoothie ze szpinaka, jabłka, pomarańczy i nasion SUPERFOODS (podwieczorek) i sałatka z serem camembert, brzoskwiniami i orzechami laskowymi (kolacja).

Jak można zaś sprawdzić przykładowe menu? Jadłospisy są udostępniane na stronie tego podmiotu cateringowego. Tam możesz zobaczyć „czarno na białym”, że są one bardzo zróżnicowane.

Catering dietetyczny sprzedawany w LOVE Catering: poznaj najważniejsze fakty! Podsumowanie

Czy można liczyć na walory zdrowotne i smakowe? Tak. Dodatkowo menu (oferowane przez LOVE Catering) jest bardzo różnorodne. Czym jeszcze cechuje się dieta pudełkowa od LOVE Catering? Eksperci z tej firmy podchodzą do każdego przypadku indywidualnie. M.in. stosują spersonalizowane podejście do układania i przygotowywania diet pudełkowych pod kątem nadwagi, ciąży, nietolerancji pokarmowych itd. Dzięki temu można spełniać różne marzenia!

Materiał partnera

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI