Dzień otwarty Politechniki Śląskiej

Dzień otwarty Politechniki Śląskiej odbędzie się w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej przy ul. Konarskiego 18B w Gliwicach w najbliższy piątek, 11 kwietnia, o godz. 10:00.

Organizowany tradycyjnie w kwietniu dzień otwarty to doskonała okazja dla młodzieży, by poznać korzyści płynące z wyboru studiów na Politechnice Śląskiej, jednej z najlepszych i największych uczelni technicznych w kraju.
Do udziału w spotkaniu zapraszamy przede wszystkim tegorocznych maturzystów, ale także młodszych uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Podczas spotkania będą mogli zapoznać się z pełną ofertą edukacyjną Politechniki Śląskiej na najbliższy rok akademicki, poznać szczegóły procesu rekrutacji, porozmawiać ze studentami i wykładowcami oraz zwiedzić uczelniane laboratoria i sale wykładowe.
W harmonogramie tegorocznego dnia otwartego zaplanowano takie atrakcje, jak wykład z wykorzystaniem technologii 3D czy pokaz bolidów elektrycznych skonstruowanych przez studentów Politechniki Śląskiej, które biją rekordy prędkości na torach Formuły 1.

Szczegółowe informacje o Dniu otwartym dostępne są na plakacie

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI