r e k l a m a
spot_imgspot_img

Galaktikos, czyli Kabaret Moralnego Niepokoju. To trzeba zobaczyć

Ponad 2 godziny humoru na najwyższym poziomie, z udziałem Orkiestry Moralnego Niepokoju, gości specjalnych i paru niespodzianek.

Nasłynniejszy polski kabaret, w najnowszym programie, w nowej trasie z orkiestrą na żywo. „GALAKTIKOS 2011” będzie można zobaczyć już 8 lutego w Gliwickim Teatrze Muzycznym.
Zaplanowano dwa spektakle: o godz.17.45 i 20.45

Galaktikos to najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju, po olbrzymim sukcesie trasy Babilon Tour 2007 i Trasasasa 2009.

Tour rozpoczyna się w styczniu 2011 r. i obejmie ponad 50 miast w Polsce jak również: Chicago, Nowy York, Los Angeles, Londyn, Madryt i Paryż.

Widzów zaskoczą nowe skecze, piosenki i monologi.

Przeniesiemy się m.in., do studia radiowego, gdzie słuchowisko literackie zilustruje dźwiękami nie do końca trzeźwy realizator, zrozumiemy dlaczego Polska jest potentatem w sportach zimowych, albo zobaczymy jak nasi rodacy próbują kupić w Londynie Kebab z jagnięciny nie mówiąc ani słowa po angielsku.
Na widzów czekają same premierowe numery!

Dla tych, którym nie uda się zobaczyć kabaretu w Gliwicach, będzie kolejna okazja. Zaplanowano bowiem występ w Zabrzu, 9 marca, o godz. 19.00

Ceny biletów:
Gliwice: 70 zł. (II miejsca) i 80 zł. (I miejsca)
Zabrze: 50 zł., 70 zł., 90 zł.

Organizatorem obu spektakli jest Agencja Artystyczna Art Projekt (www.artprojekt-show.eu)
Tel. 512 096 507, 501 24 98 54

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI