Hip hop w Starej Fabryce Drutu

W piątek o godz. 20.00 w Starej Fabryce Drutu zagra SKORUP – Premiera Etosu Kowboja LUDZIE LASU SESSION 3.

Wystąpią m.in. SKORUP + DJ Hopbeat, Majkel + Biak + DJ HWR, BUKA, Atak Serca, Mojito Conga. Wizuale: FLU, beatbox: ZGAS Bilety można nabyć w Salonie „Czas” przy ul. Zwycięstwa 1, w sklepie Tabakiera przy ul. Krupniczej 7, oraz w sklepie „ANDERGRAND” przy pl. Inwalidów Wojennych. Bilety: 15 zł przedsprzedaż / 20zł w dniu imprezy.

Zapraszamy na trzecią edycję imprezy Ludzie Lasu Session. Jeżeli chcesz poczuć zapach lasu w środku miasta wpadaj koniecznie 6 maja do Starej Fabryki Drutu w Gliwicach.

Zagrają:
SKORUP
Prapremierowe wykonanie albumu „Etos Kowboja”, który już 15 maja ukaże się nakładem wydawnictwa MaxFloRec. Pierwsza i jedyna okazja by usłyszeć spójną koncepcję nowego albumu przed premierą. Wraz ze Skorupem na scenie pojawią się goście z płyty – czynimy starania by pojawiło się ich jak najwięcej – więcej informacji na ten temat wkrótce.
Skorup jak zawsze pojawi się na scenie wraz z DJ Hopbeatem.

MAJKEL
Rapowy koncert Majkela odbędzie się z towarzyszeniem Biaka stukającego w MPC oraz ogarniającego gramofony DJ HWR’a. Główną okazją dla której odbędzie się ten występ jest premiera pierwszego wideoklipu Majkela do utworu pt. „Nikt”.

BUKA
Reprezentujący Gdańsk raper po raz pierwszy pojawia się w Gliwicach. Po świetnym internetowym odbiorze jego utworów, polecamy sprawdzić jak radzi sobie na żywo. Buka jest kolejnym przygotowującym płytę dla MaxFloRec artystą. Pierwsze zapowiedzi „Pokoju 003” można już obejrzeć w Internecie.

ATAK SERCA
Projekt prezentujący mieszankę gatunków muzycznych w akustycznej formie, w którego składzie starzy gliwiccy wyjadacze:
Zajonc (wokal, przeszkadzajki)
Słoń ( gitara akustyczna)
Pablo (kongi, instrumenty perkusyjne)

MOJITO CONGA
Projekt Mojito Conga jest to połączenie koncertu z elementami tańca, kuglarstwa i teatru tworząc w całości niezwykły nastrojowy i porywający show. Występy grupy wprowadzają widzów w wyjątkowy nastrój fascynacji ogniem , a grane oryginalne rytmy afrykańskie, brazylijskie i bałkańskie porywają do tańca i do wspólnej zabawy.
Wspaniała trójca ognistych żywiołów: Bębny, Taniec i Ogień spotkają się w tym samym czasie i jednym miejscu! Zwycięzcy konkursu „Fire and Drums” na odbywającym się podczas całego lata w Gliwicach festiwalu „Ulicznicy”.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI