Inicjatywa Roku – wybierz i zagłosuj

Niemal 60 kandydatur – organizacji pozarządowych, liderów oraz firm – zgłoszonych zostało w marcu w konkursie Liderzy Społeczni Gliwic 2013.

Propozycje oceniała kapituła powołana przez prezydenta miasta. Natomiast w jednej kategorii zwycięzcę wybiorą gliwiczanie w głosowaniu vox populi.

Na tytuł Inicjatywy Roku 2013 szansę mają 3 przedsięwzięcia:
• Stacja Artystyczna Rynek, w której odbywają się różnorodne wydarzenia kulturalne realizowane przez Stowarzyszenie GTW;
• Rok Theodora Kalidego, podczas którego „Gliwickie Metamorfozy – Stowarzyszenie na rzecz Dziedzictwa Kulturowego Gliwic” zorganizowało szereg wydarzeń upamiętniających 150. rocznicę śmierci artysty;
• Niedzielna Liga Futsalu, czyli całoroczne charytatywne rozgrywki w piłkę nożną halową, organizowane przez Stowarzyszenie „Cała Naprzód”.

Swój głos na jedną z inicjatyw można oddać do 20 maja poprzez sondę internetową na stronie www.gcop.gliwice.pl lub wypełniając kupon, który zamieszczony zostanie w pierwszym majowym wydaniu „Miejskiego Serwisu Informacyjnego – Gliwice”. – Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami przedsięwzięć i do wyboru tego, które uważają Państwo za najbardziej udane i potrzebne. Czekamy na Państwa głosy – wybierzmy zwycięzcę! – zachęcają organizatorzy.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI