r e k l a m a
spot_imgspot_img

Jamal na urodzinach GTW (foto)

Hucznie i hip hopowo obchodzono 7 urodziny Stowarzyszenia GTW. W piątek, w Rocka Club zaśpiewał Jamal oraz grupa Slahbrat & Dżentelmenels.

Mimo kontuzji nogi, Jamal nie odpuścił. Dzielnie trzymał się na scenie i przez prawie 2 godziny bawił się z publicznością. Muzycy też mieli okazję do świętowania – jednemu z nich kilka godzin wcześniej urodziła się córka.

To już druga wizyta Jamala w Gliwicach w tym roku.

W styczniu, był on gwiazdą finałowego koncertu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mówił wtedy, że lubi tu przyjeżdżać, bo gliwicka publiczność jest najlepsza. W Rocka Club publiczność nie zawiodła i odśpiewała z Jamalem wszystkie jego kawałki.

Przypomnijmy, że gliwicki finał Orkiestry od lat z sukcesem organizuje właśnie Stowarzyszenie GTW z Darkiem Opoką na czele.

 

Zobacz zdjęcia

Popis scenicznej żywiołowości dała też Gliwicka grupa Slahbrat & Dżentelmenels. Urodzinowych gości nie trzeba było zachęcać do zabawy i wspólnego śpiewania.

Darkowi Opoce i GTW życzymy STO LAT, kolejnych ciekawych inicjatyw w gliwickiej kulturze i wielu, wielu tak udanych imprez.

(fot. Adam Ziaja)

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI