Zajrzyj do wnętrza swojego organizmu. Wkrótce Śląska Noc Naukowców

Dokładnie za dwa tygodnie rozpocznie się Śląska Noc Naukowców.

W Gliwicach, Katowicach, Rybniku, Sosnowcu i Bielsku-Białej, wszyscy złaknieni wiedzy będą mogli wziąć udział w wielkiej naukowej uczcie. Takiego wydarzenia nie można przegapić!

Śląska Noc Naukowców odbędzie się 23 września. Odbywającą się po raz szósty imprezę w tym roku współorganizuje pięć śląskich uczelni. Oznacza to jedno – wspaniałą zabawę w zgłębianie tajników nauki.

Podczas tej wyjątkowej nocy będzie można obejrzeć walki robotów, zajrzeć do wnętrza swojego organizmu, wziąć udział w warsztatach geologicznych i imprezie na orientację, zaprojektować własny układ cyfrowy, poznać tajniki grafiki 3D, obejrzeć zabytkowy samochód i wiele więcej.

Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie – odbędą się interaktywne gry dla dzieci, pokazy i warsztaty dla młodzieży, wykłady i wystawy dla dorosłych.

Będą również konkursy. Można już nadsyłać prace na konkurs plastyczny „Naukowiec na plakacie”.

Szczegółowy program Śląskiej Nocy Naukowców dostępny jest na stronie internetowej imprezy.

Postępy prac związanych z organizacją imprezy można śledzić na oficjalnym profilu wydarzenia na facebooku.

Współorganizatorami Śląskiej Nocy Naukowców 2011 są: Politechnika Śląska, Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Uniwersytet Śląski w Katowicach oraz Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI