r e k l a m a


Kolejne dwie osoby chcą zostać prezydentem Gliwic

To już prawdziwy wysyp kandydatów chętnych do objęcia funkcji prezydenta Gliwic.

Dzisiaj o zamiarze kandydowania poinformowali: Andrzej Gillner, były dyrektor Gliwickiego Centrum Organizacji Pozarządowych w Gliwicach oraz Włodzimierz Korab-Karpowicz, kandydat Konfederacji.

Wcześniej start w wyborach zapowiedzieli: Adam Neumann – popierany przez Zygmunta Frankiewicza, były radny PO Kajetan Gornig , Janusz Moszyński – mianowany przez premiera Morawieckiego komisarzem zarządzającym miastem do wyborów, Marek Widuch z SLD, Patryk Hodura – były radny PO i SLD.

Swojego kandydata nie wystawi natomiast Platforma Obywatelska, która będzie zachęcała swoich wyborców do oddania głosu na Adama Neumanna. Wiele wskazuje też na to, że kandydata nie wystawi też PiS.

Kandydatów można zgłaszać do 11 grudnia. Niewykluczone więc, że pojawią się jeszcze następni chętni do objęcia funkcji prezydenta Gliwic.

Wybory nowego prezydenta Gliwic odbędą się 5 stycznia 2020 r.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin
Marcin
4 lat temu

ja zagłosuję na pana Neumanna bo razem z panem Frankiewiczem tak rozwinęli Gliwice i chcę dalszego rozwoju

Paweł
Paweł
4 lat temu
Reply to  Marcin

ja NIE zagłosuję na pana Neumanna bo razem z panem Frankiewiczem tak się rozpanoszyli i NIE chcę dalszego traktowania miasta jak swojego prywatnego folwarku

karol
karol
4 lat temu

Każdy normalny widzi jak obecnie wyglądają Gliwice i każdy wie że to zasługa Zygmunta Frankiewicza dlatego wybieram kontynuację

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI