r e k l a m a


Laury dla gliwickich studentów

Młodzi architekci z Politechniki Śląskiej znowu okazali się najlepsi. Wojciech Nowak i Martynika Bielawska wygrali międzynarodowy konkurs Trimo Urban Crash dla studentów architektury.

Realizacja ich projektu rozpocznie się już w czerwcu w Lublanie.

W organizowanym w Słowenii konkursie studenci mieli zaprojektować fragment miejskiej przestrzeni w największej dzielnicy Fužine. Zwycięska praca została wyłoniona na podstawie publicznego głosowania, które odbyło się za pośrednictwem oficjalnej strony konkursu www.trimo-urbancrash.com oraz decyzji jury.

„Life Stand” – tak nazywa się projekt gliwickich studentów. Ma on różnorodne zastosowanie, doskonale przystosowany jest zarówno do organizacji imprez sportowych, jak i kulturalnych. To jednocześnie wyjątkowe miejsce spotkań dla mieszkańców dzielnicy.

Drugie miejsce przyznane zostało studentom ze Słowenii a trzecie z Nowej Zelandii. Po nagrodę gliwiczanie pojadą w czerwcu do Lublany. Wezmą udział w inauguracji budowy zwycięskiego projektu.

Wszystkie zwycięskie projekty można obejrzeć na stronie konkursu www.trimo-urbancrash.com.

Organizatorem trzeciej edycji międzynarodowego konkursu dla studentów architektury i projektowania Trimo Urban Crash jest firma Trimo. Tegoroczna edycja rozpoczęła się w październiku 2010 roku i trwała do stycznia 2011 r.

Udział w niej wzięli studenci z 56 krajów świata, nadsyłając łącznie 363 prace.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
sebush
sebush
13 lat temu

Gliwicka Architerktura jako kierunek studiów na Politechnice Śląskiej należy do najlepszych w Polsce, stąd i sukces nie dziwi! Oby tak dalej!

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI