r e k l a m a


Masz wesele w tym roku? To wydarzenie pomoże zorganizować imprezę marzeń

To będzie pierwsze w Polsce szkolenie dla pary młodej. Organizujesz w tym roku wesele? Chcesz podjąć najlepsze decyzje i skorzystać z ogromnej wiedzy profesjonalistów? Koniecznie musisz pojawiać się na tej konferencji. Wstęp bezpłatny!

Konferencja, która odbędzie się w najbliższą niedzielę 12 lutego, jest darmowa i nikt nie będzie Wam niczego sprzedawał. – Chcemy się z Wami podzielić swoją wiedzą i doświadczeniem, by Wasze wesele było wymarzone – mówi Wojciech Pawłowski znany jako DJ Willy.

– Na konferencji otrzymacie mnóstwo wiedzy, przykładów oraz pomysłów od najlepszych usługodawców weselnych. Dzięki nim Wasze wesele będzie perfekcyjnie zorganizowane, a Wy zaoszczędzicie czas i pieniądze! Nie zabraknie również żartów i zabawnych weselnych historii z życia wziętych – zachęca DJ Willy.

Wydarzenie jest bezpłatne i dla każdego, kto ma wkrótce wesele

Na konferencję zaproszone są osoby, które mają wesele w tym roku lub w 2024. Jeśli pojawicie się w Szybie Bończyk w Mysłowicach, to zyskacie bezcenną wiedzę i porady od doświadczonych wykonawców.
– Pomożemy Wam stworzyć wesele marzeń. Podpowiemy z czego można zrezygnować, a co warto mieć, by wydarzenie było zapamiętane na lata. Czasem są to drobne zmiany, o których para młoda często nie myśli, a mają ogromny wpływ na to, jak impreza będzie wyglądała – mówi Łukasz Fedorczyk, który tworzy filmy ślubne pod marka fedorczyk.pl.

Wasze wesele będzie wspominane latami

Dzień ślubu i wesela planuje się miesiącami. Nowożeńcy starają się dopracować każdy szczegół. Dla większości jest to jednak pierwszy ślub w życiu i o wielu aspektach, na które należy zwrócić uwagę po prostu nie wiedzą. Właśnie dlatego warto wziąć udział w I szkoleniu dla par młodych.
– Podpowiemy Wam jak dobrze wyglądać na zdjęciach, co jest ważne, a co mniej istotne. Dlaczego warto mieć zimne ognie i jak ważne są detale – mówi Jacek Krzyżowski, fotograf ślubny i współorganizator konferencji.

12 lutego od godz. 11.00 w Szybie Bończyk w Mysłowicach

Zarezerwujcie sobie tę datę i odwiedźcie Szyb Bończyk. Oprócz usługodawców, będą tam również przedstawiciele wspomnianej sali, których będziecie mogli zapytać o szczegóły wydarzenia „od kuchni”.

Konferencja dla par młodych jest pierwszym w Polsce szkoleniem. Organizatorzy zapewniają, że jest ona bezpłatna i nie będą niczego sprzedawać

– Zastanawiasz dlaczego ją realizujemy? Chcemy, aby jak najwiecej wesel było fantastycznie zorganizowanych, a nasi klienci w pełni usatysfakcjonowani ze swoich decyzji – mówi Wojciech Pawłowski.
DJ Willy fedorczyk.pl
Na konferencji otrzymasz najważniejsze informacje dotyczące współpracy z:
– Dj-em (Wojtek Pawłowski, DJ Willy)
– Lokalem Szyb Bończyk (Aneta i Maciej Sikora)
– Fotografem (Jacek Krzyżowski)
– Filmowcem (Łukasz Fedorczyk)
– Instruktorem tańca
– Florystką
– Cukiernikiem

Dowiecie się:
– Na co zwrócić uwagę przy podpisywaniu umowy z lokalem
– Aktualne trendy i możliwości
– Kryteria dokonywania najlepszych decyzji
– Kryteria wyboru odpowiedniego usługodawcy
– Organizację imprezy od A do Z
– Sprawdzony program każdego punktu wydarzenia oraz jego alternatywne odsłony
– Korzystne rozwiązania współpracy z fotografem i filmowcem
– Propozycje sprawdzonego menu
– Propozycje aranżacji wystroju lokalu
– Konkretne pomysły na pierwszy taniec
– I wiele innych wartościowych tematów
Zorganizuj imprezę z której będziesz dumny, podejmuj tylko trafione decyzje i przybywaj na konferencje weselną!

Aby zgłosić swoją obecność wystarczy, że wyślesz email na adres:
[email protected]
– w tytule wpisz KONFERENCJA.
lub zapisz się na Facebooku
Materiał partnera

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI