r e k l a m a


Musical HAIR żegna się z gliwicką sceną

To już ostatnia szansa na zobaczenie legendarnego musicalu „Hair” na gliwickiej scenie.

Słynna historia grupy hippisów przełamująca wszelkie tabu gościła w Gliwickim Teatrze Muzycznym nieprzerwanie przez ponad 2 lata. W tym czasie udało jej się zebrać wiele pozytywnych recenzji i jeszcze więcej wiernych widzów. Ci którzy jeszcze nie poznali przygód Claude’a, Bergera czy Sheili powinni to jak najszybciej nadrobić – później nie będzie już okazji. Fanów musicalu zapraszamy natomiast na ostatnie spotkanie z ich ulubionymi bohaterami, które odbędzie się w kolorowym klimacie lat 60.

To niewątpliwie jedno z tych przedstawień, za którymi tęskni się najmocniej. Zanim jednak zaczniemy płakać, niech na scenie znów zagości miłość i wolność! Przeżyjmy raz jeszcze te niezwykłe przygody, posłuchajmy tych radosnych piosenek, uwolnijmy burzliwego ducha dzieci kwiatów, a muzyka niech wypełni nasze serca! W tych dniach fale pozytywnej energii będą niewątpliwie wylewać się drzwiami i oknami sceny przy Nowym Świecie. Będą przepływać pomiędzy widzami i aktorami, a następnie wydostaną się na zewnątrz by nieść światu pokój i miłość. Pomóżmy więc się im rozprzestrzeniać, spacerujmy z uśmiechem i piosenką na ustach!

Pozwólmy ten ostatni raz ponieść się emocjom, złapmy się za ręce i wszyscy razem zaśpiewajmy finałowe „Let the Sunshine In”!

Bez względu na to czy na Twojej głowie kłębi się burza długich włosów, czy też jesteś ogolony na łyso, czy uwielbiasz luźne hawajskie koszule, czy nosisz garnitury, czy chodzisz boso po trawie, czy jeździsz autobusem – po prostu nie możesz przegapić tego wydarzenia!

BILETY: od 21 do 36 zł
REZERWACJA I SPRZEDAŻ biletów: www.teatr.gliwice.pl

(fot. Tomasz Zakrzewski)

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
chucho_morales
chucho_morales
11 lat temu

Super musical ! Wspaniała obsada ! Byliśmy z żoną w sumie 4 razy – wielka szkoda, że to już koniec 🙁

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI