Nadal nie dostałeś pojemników na śmieci?

Od 1 lipca weszła w życie ustawa dotycząca nowych zasad gospodarowania odpadami komunalnymi.

Spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe oraz osoby sprawujące zarząd nad nieruchomościami wielolokalowymi, które nie otrzymały jeszcze pojemników do segregacji odpadów, powinny kontaktować się z firmą Remondis Gliwice Sp. z o.o. Wydział Przedsięwzięć Gospodarczych i Usług Komunalnych Urzędu Miejskiego w Gliwicach informuje, że to właśnie ta firma zobowiązana jest do wyposażenia w pojemniki przeznaczone do zbierania odpadów w sposób selektywny wszystkie nieruchomości, których właściciele lub zarządcy zadeklarowali segregację odpadów komunalnych.

Braki i wątpliwości należy zgłaszać telefonicznie pod numer 32 231 08 58 lub mailowo, na adres [email protected]

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Silesian
Silesian
9 lat temu

„abonent czasowo wyłączony”…. każdy, kto ma płacić więcej niż przed lipcem, powinien ŻĄDAĆ zwrotu różnicy za okres, kiedy pozostaje bez selektywnej zbiórki odpadów!
Gdzie teraz są Ci, którzy niedawno zapewniali, że to tylko pierwszy tydzień lipca będzie problematyczny – czy ktoś w Gliwicach dostał już takie kosze na osiedlach????

KKK
KKK
9 lat temu

Ja mam jeszcze marnować czas i pieniądze, żeby łaskawie informować urzędników?!
Już radzę Remondisowi żeby dał dodatkowy kosz na odpady mieszane ponieważ JA byłem przygotowany na 1 lipca – lipa, na 8 lipca – również porażka, trzeci raz nie będę specjalnie segregował śmieci jak głupi!
A niech tylko spróbują naliczyć inaczej opłate! WOLNE ŻARTY!!

Nadrobić
Nadrobić
9 lat temu

To jakaś kpina.UM już wszystko załatwił. Teraz tylko radzi gdzie dzwonić

TAA
TAA
9 lat temu

REMONDIS POWINIEN ZAPŁACIC ZAJE………….TĄ KARE

BL
BL
9 lat temu

ciekawe jakim cudem przetag wygrali,zupełnie nieprzygotowani do nowej ustawy

entuzjasta
entuzjasta
9 lat temu

a jaki to przetarg kiedy startowała tylko jedna firma.Zastanawiające,dlaczego startowała jedna?.Na moim osiedlu segregowaliśmy do końca czerwca,a teraz od nowa wsio razem i znów ludzie się odzwyczajają od segregacji,ale przecież to nie chodziło o segregację,a o podniesienie opłat to taki nowy podatek śmieciowy.Wprowadzenie opłaty od metrażu mieszkania wyraźnie wskazuje na to że jest to podatek.

ms
ms
9 lat temu

tbs podniosl po raz kolejny czynsz, tym razem ze wzgledu na smieci, a na zabinskiego jak koszy nie bylo, tak nie ma. czy to jest zgodne z prawem? czy ktos za to bedzie rozliczony? wiekszosc z nas, gdy popelni w pracy blad, moze pozegnac sie z premia, ale chyba nie urzednicy. a to my ich zatrudniamy!

~
~
9 lat temu

2 tygodnie później, pojemników nadal nigdzie nie widać. Kiedy remondis zapłaci karę?

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI