Nauczą cię inwestować na giełdzie. Za darmo

Giełda jest dla każdego. Aby inwestować na parkiecie nie trzeba być fachowcem. Każdy może się nauczyć inwestować, wystarczy tylko chcieć.

Grunt to dobrze się przygotować na wszelkie ewentualności, bo giełda to nie są szybkie i łatwe pieniądze. Najlepsza okazja do pogłębienia wiedzy na temat giełdy nadarzy się już niebawem.

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie z inwestowania na giełdzie, które odbędzie się w Gliwicach, 13 lutego, o godz. 16:30, Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej ul. Konarskiego 18 B.

Na warsztaty z ekspertami z domów maklerskich zapraszamy wszystkich chętnych, posiadających podstawową wiedzę z zakresu ekonomii. Specjaliści giełdowi prowadzący spotkania „Inwestuj świadomie” pokażą, czym kierować się inwestując na giełdzie. W prosty i ciekawy sposób, na licznych przykładach wyjaśnią podstawy analizy fundamentalnej i technicznej. Uczestnicy dowiedzą się też, dlaczego warto mieć strategię, oraz dlaczego emocje nie są dobrym doradcą. Każdy ze słuchaczy otrzyma przydatne materiały edukacyjne oraz będzie mógł wziąć udział w konkursach z nagrodami.
Szkolenie organizowane jest przez Dom Maklerski ING Securities w ramach działań edukacyjnych programu „Akcjonariat Obywatelski. Inwestuj świadomie”.

Zapisy na bezpłatne spotkanie na stronie www.AkcjonariatObywatelski.pl lub w Stowarzyszeniu Inwestorów Indywidualnych pod numerem telefonu (71) 332 95 65.

„Akcjonariat Obywatelski. Inwestuj Świadomie” to program edukacyjny skierowany do osób zainteresowanych inwestowaniem na giełdzie. Projekt realizowany jest od trzech lat przez Ministerstwo Skarbu Państwa we współpracy z instytucjami rynku kapitałowego, domami maklerskimi i spółkami giełdowymi.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
invest
invest
8 lat temu

Te całe szkolenie przypomina mi trochę podobną działalność…kupno super-hiper-mega garnków za 5 tyś. czy też pościeli hipo-hapo-hepa alergicznej.

Gosc
Gosc
8 lat temu

Nauczą jak zainwestować ,ale bez gwarancji.Szukają glupich.To jest robienie ludzi w balona !

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI