r e k l a m a


Piast bez marketingowca. Wiceprezes z tortem

spot_img
r e k l a m a

Danuta Drabik-Martowicz, która niedawno objęła funkcję dyrektora marketingu w Piaście Gliwice, rozwiązała umowę.

Na oficjalnej stronie klubu można znaleźć komunikat „Z dniem 8 czerwca Danuta Drabik-Martowicz przestała pełnić funkcję dyrektora ds. komunikacji i marketingu GKS Piast Gliwice S.A. Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron.”

Nie wiadomo, czy rozwiązanie umowy ma coś wspólnego z wczorajszą akcją kibiców, którzy wtargnęli do biura zarządu Piasta i rzucili tortem w twarz wiceprezesowi Jarosławowi Kołodziejczykowi.

Kibice twierdzą, że akcja została przeprowadzona „w podziękowaniu” za przychylność dla pomysłu gry Górnika Zabrze na nowym stadionie miejskim przy ul. Okrzei w Gliwicach.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kupiec
kupiec
12 lat temu

kopacze są słabi więc ich powinno się zwolnic, bo baba nie zrobi nic bo nikt nie chce się reklamowac na koszulkach słabeuszy

maciek
maciek
12 lat temu

z takimi piłkarzami to piast wkrótce spadnie i popadnie. Spadnie do B klasy a popadnie w długi bo im płacic trzeba po 15 tys miesiecznie

tomi
tomi
12 lat temu

Zwolnił panią Danutę vice prezes Kołodziejczyk, to ten niekompetentny człe którego na stołek wprowadził vice prezydent Wieczorek, kolesiostwo,teraz wpychają niejakiego Wypycha, czym ten zielony człowieczek się wyróżni?? Po Należytym i Drabik będzie mu ciężko, ale to koleżka, więc klika się powiększy.

spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI