spot_img

Policjanci prowadzili akcję trzeźwość

W poniedziałek na gliwickich drogach prowadzono akcję „Trzeźwość”.

Jej celem było ujawnianie i eliminowanie z ruchu drogowego maksymalnej ilości nietrzeźwych kierujących. Podajemy wyniki policyjnej akcji.

Podsumowanie wczorajszej akcji:

– na 15 punktach kontrolnych sprawdzono 1145 kierujących,
– zatrzymano 4 uprawnienia do kierowania,
– ujawniono 5 przypadków prowadzenia po użyciu i pod wpływem alkoholu,
– ujawniono jeden przypadek kierowania pojazdem wbrew sądowemu zakazowi.

(KMP Gliwice)

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

  1. pijaków jest za dużo. trzeba ich jak najszybciej wyeliminowac z drog. ludzie musza miec swiadomosc że nie moga wsiadac za kierownice po wódce

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI