Pora na Gruzję. Kolejna wyprawa gimnazjalistów

Zimowe ferie spędzili w Maroku, wiosną „wyskoczyli” do Norwegii, teraz chcą zwiedzić Gruzję.

Gimnazjaliści z Pilchowic udowadniają, że jeśli się chce, to świat jest na wyciągnięcie ręki. To kolejna wyprawa pod patronatem infogliwice. Program dwutygodniowej wyprawy jest bardzo ambitny.

Uczestnicy w planach mają trekking w Kaukazie do czoła lodowca Gergeti pod górą Kazbek (5047 m n.p.m.). Będzie też czas na zwiedzanie takich miast jak Tbilisi, Kazbegi, Mccheta, Gori, Kutasi, Poti, czarnomorskie Batumi i Telawi.

Na kilka dni przed zaplanowanym na 25 lipca wyjazdem w gliwickiej Czekoladziarni, zjawili się wszyscy uczestnicy wyprawy wraz z rodzicami, organizatorzy wyjazdu, przedstawiciele mediów (infogliwice i Radio Plus Śląsk) oraz Agencji Reklamowej Etylina. Podpisano ostatnie dokumenty, przedstawiono skład oraz trasę wyprawy. Zaprezentowano patronów i sponsorów. Odbyła się również sesja zdjęciowa w „wyjazdowych” koszulkach i polarach.

Organizatorem wyprawy jest Zespół Szkół w Pilchowicach, a patronat honorowy sprawuje Gmina Pilchowice. Patroni medialni to infogliwice.pl oraz radio Plus Śląsk. Sponsorami wyprawy są: Agencja Reklamowa Etylina (obsługa graficzna ekspedycji), Czekoladziarnia z Gliwic (zorganizowała odprawę przedwyjazdową) oraz Decathlon Gliwice (koszulki, polary i czołówki)

Życzymy niezwykłych wrażeń i już zapraszamy Czytelników na relację z wyprawy i zdjęcia Adama Ziai.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI