Przyjdź na koncert. Pomóż Justynie. IV Śląski Festiwal Charytatywny

26-letnia Justyna Wysocka z Knurowa potrzebuje nowoczesnej protezy uda.

Dzięki niej będzie mogła funkcjonować i żyć jak przeciętny, zdrowy człowiek. Możesz jej pomóc kupując bilet na koncert, który specjalnie dla Justyny odbędzie się w ramach IV Śląskiego Festiwalu Charytatywnego.

Justyna ma 26 lat, mieszka w Knurowie i studiuje na Politechnice Śląskiej. W marcu 2010 roku zdiagnozowano u niej pierwotny nowotwór tkanki kostnej. We wrześniu 2010 roku przeszła amputację nogi na wysokości uda. Do tej pory dzięki darczyńcom udało się zebrać dla Justyny 8.900,00 złotych.

Wygraj wejściówki na ten koncert

Śląski Festiwal Charytatywny to cykliczne wydarzenie muzyczne, którego celem jest wsparcie materialne osób niepełnosprawnych.

Dotychczas w ramach akcji zebrano w sumie 12.497,58 złotych. Sfinansowano za nie terapię oraz pomoc medyczną.

4 edycja imprezy odbędzie się w Gliwicach, w piątek 18 listopada 2011. Na scenie największego gliwickiego klubu muzycznego ROCK’a Music Club zaprezentują się zespoły o ugruntowanej już pozycji – Bulbulators oraz De Łindows oraz młode grupy – ADHD Syndrom i Buster Bidon

Bilety-cegiełki, w przedsprzedaży w cenie 20 złotych, można rezerwować pod adresem [email protected] lub nr telefonu Stowarzyszenia „Cała Naprzód” – 511 141 197.Można je też nabyć w sklepach: Gliwice „Czas” ul. Zwycięstwa,, Katowice „All” ul. Mickiewicza 14, Zabrze „Music Centrum” DW. PKP oraz w Klubie „Gwarek” ul. Rynek 18.
Cena biletu-cegiełki w dniu koncertu – 25 zł.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kazik
Kazik
12 lat temu

Brawo za wspaniałe działanie wszystkich młodych działaczy Stowarzyszenia Cała Naprzód.Warto ich wspierać i promować.

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI