r e k l a m a
spot_imgspot_img

Rak i AZM wystąpią na Cantate Deo

Najpierw modlitewnie, potem gospelowo, a na koniec rozrywkowo – tak wyglądać będą kolejne wieczory podczas tegorocznej edycji festiwalu Cantate Deo.

Tego w historii festiwalu jeszcze nie było – po raz pierwszy wystąpi na nim zespół kabaretowy. Będzie to znana i lubiana na Śląsku grupa Rak, która poza skeczami wykona także swoje muzyczne przeboje. Rozrywkowy występ zakończy festiwal w niedzielę (7 lipca). Dzień wcześniej (6 lipca) w muszli koncertowej w Gliwicach Sośnicy wystąpi Akademicki Zespół Muzyczny Politechniki Śląskiej, który m.in. zaproponuje repertuar w stylu gospel.

Festiwal tradycyjnie trwał będzie trzy dni, przy czym jego inauguracja, podobnie jak przed rokiem, odbędzie się w piątek (5 lipca) w pobliskim kościele św. Jacka. Tam zaplanowano część modlitewną oraz rozśpiewanie przed kolejnymi festiwalowymi dniami.

Organizatorzy Cantate Deo przypominają, że jeszcze do końca maja zespoły oraz soliści mogą przesyłać swoje zgłoszenia do udziału w konkursie piosenki religijnej. Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin znajduje się na stronie www.cantate.pl

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI