Są szanse na unijne dofinansowanie budowy Podium

Dziś odbyło się spotkanie prezydenta Gliwic Zygmunta Frankiewicza z marszałkiem województwa śląskiego Adamem Matusiewiczem.

Omówione zostały wszystkie najważniejsze kwestie dotyczące realizacji projektu Hali Widowiskowo-Sportowej PODIUM w Gliwicach, w tym przede wszystkim dofinansowania inwestycji przez UE.
Rozmówcy zadeklarowali, że wspólnie zrobią wszystko, aby doszło do realizacji projektu z udziałem unijnych pieniędzy, a mówimy o 141 mln złotych.

Zdaniem marszałka i prezydenta szanse na pozytywne rozwiązanie pojawiających się problemów i podpisanie umowy w sprawie dofinansowania PODIUM są bardzo duże.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
!?
!?
10 lat temu

Niech się okaże, że potrafimy zlikwidować lokalne piekiełko. Że ci, którzy działają przeciwko gliwicom zostaną odesłani tam, gdzie ich miejsce.

ona
ona
10 lat temu

jakby nie było ważniejszych rzeczy do sfinansowania… ehh to takie polskie. nie mamy porządnych parkingów mieście, placów zabaw z prawdziwego zdarzenia i wielu innych rzeczy ale będziemy mieć rozrywkę! No tak – chleba i igrzysk! Co nam więcej trzeba?

Silesian
Silesian
10 lat temu

Czekamy na konkrety!

Gliwiczanin
Gliwiczanin
10 lat temu

Jeszcze można przejść po koronie starego stadionu.

podium tak
podium tak
10 lat temu

Kto za Podium łapka w górę 🙂

maniek
maniek
10 lat temu

a w ***** mam te cale podium i stadjony , chydzcie sie lepiej roboty a nie stare prawie nieboszczyki beda ****** do 67 bo mlodziez niema co robic , a te ławki za urzedem to poco komu ? zeby gołebie maly gdzie **** ? ile aut by sie tam zmiescilo zeby cos zalatwic ,on se park turystyczny zrobil z tego taki uczony , kiedys jak bylo tak bylo ale niebylo takiej chamuwy

jedrek
jedrek
10 lat temu

budujmy a nie burzmy;oby sie udalo!

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI