spot_imgspot_img


Socha, Różczka, Steczkowska i Olivier Janiak będą w Forum

Modowe show Flash Fashion, które poprowadzą Magdalena Różczka i Małgorzata Socha – czyli aktualna i ustępująca ambasadorka CH FORUM.

Do tego koncert Justyny Steczkowskiej i wieczorne zakupy z rabatami. A dla pasjonatów fotografii modowej finał kreatywnego konkursu z cennymi nagrodami i werdyktem Agnieszki Maciejak – słynnej projektantki. Wszystko w sobotę, 29 marca w Centrum Handlowym FORUM w Gliwicach.

– Bez wątpienia FORUM będzie tego dnia na Śląsku miejscem o największym zagęszczeniu gwiazd na metr kwadratowy. Powinien je odwiedzić każdy, kto interesuje się modą i modową fotografią, jest miłośnikiem talentu Justyny Steczkowskiej, czy też po prostu chce odświeżyć wiosenną garderobę korzystając z atrakcyjnych obniżek – zachęca Agnieszka Mielcarz, dyrektor zarządzająca CH FORUM, JLL.

Show rozpocznie się o godz. 13.00 premierowymi pokazami najnowszych kolekcji wprost z modowych salonów FORUM. Na scenie pojawią się Magdalena Różczka oraz Małgorzata Socha, którym towarzyszyć będzie Olivier Janiak w roli konferansjera. Pokazy w różnych układach tematycznych (moda damska, męska i dziecięca) zaplanowano do godziny 18.00.
Z kolei już od 11.00 ostro strzelać będą flesze 10 finalistów konkursu fotograficznego Flash Fashion. Polega on na zaproponowaniu i realizacji oryginalnej sesji zdjęciowej, a nabór prowadzony był na facebookowym profilu centrum. W finale uczestnicy będą mieć do dyspozycji profesjonalnie wyposażone studio, modelkę oraz asystę znanego fotografa Roberta Zuchniewicza. Jury przewodniczy Agnieszka Maciejak, jedna z najbardziej znanych polskich projektantek. Rywalizujący mają o co walczyć. Nagrodami są bony zakupowe o wartości 2000, 1500 oraz 1000 zł, a także – co chyba ważniejsze – możliwość publikacji zdjęć w uznanym tytule ogólnopolskim.

Po chwili przerwy, o godz. 19.00 ze sceny w CH FORUM popłyną dźwięki przebojów Justyny Steczkowskiej. Artystki, która do tej pory dała się poznać jako wokalistka, skrzypaczka, kompozytorka (w tym muzyki filmowej i telewizyjnej), autorka tekstów, aktorka filmowa i teatralna, tancerka i, co niezwykłe – świetny fotograf!
W sobotni wieczór w CH FORUM działać będzie także Klik Night Zone, tj. wydzielona strefa dla najważniejszych gości. Centrum organizuje ją m.in. z myślą o użytkownikach swojego programu lojalnościowego KLIK. Mogą oni wymienić 30 zgromadzonych w programie punktów KLIK na wejściówkę do strefy. Pobyt w niej umożliwi bezpośrednie spotkanie z M. Różczką lub M. Sochą, a pierwszych 200 osób otrzyma upominek – płytę DVD z autografami wspomnianych aktorek. Przebywający w strefie będą mogli skorzystać też z limitowanych i niedostępnych w inny sposób rabatów na zakupy w sklepach CH FORUM. Na wszystkich klientów czekają w salonach regularne rabaty, przygotowane specjalnie na sobotni wieczór. Rabaty będą obowiązywać od godz. 21.00 do północy.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI