r e k l a m a


Szukasz pracy? Zostań strażnikiem miejskim

Jeżeli szukasz ciekawej, stabilnej pracy, lubisz pracować w zespole, chcesz się rozwijać, jesteś energiczny oraz chcesz pomagać mieszkańcom zostań Strażnikiem Miejskim w Gliwicach. Czekamy na Ciebie!

Funkcjonariuszem Straży Miejskiej może zostać osoba, która jest obywatelem Polski, ma ukończone 21 lat i nieposzlakowaną opinię. Korzysta z pełni praw publicznych, posiada co najmniej średnie wykształcenie oraz jest sprawny pod względem fizycznym i psychicznym.

Wszystkich chętnych zainteresowanych pracą w naszej formacji zapraszamy do składania dokumentów do jednostki Straży Miejskiej w Gliwicach ul. B. Śmiałego 2a, 44 – 121 Gliwice do 6 sierpnia 2019 r. do godziny 13:00.

Informację dotyczące naboru oraz przebieg rekrutacji do naszej jednostki znajdują się na stronie internetowej http://sm.bip.gliwice.eu/ogloszenia/nabory,918

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bart
Bart
5 lat temu

A weźcie to w końcu zlikwidujcie, łał ale wymagania nie dziwię się że oni są tacy jacy są 🙂

seba87
seba87
5 lat temu

Powinno być jeszcze dopisanie ,,Byłeś bity i wyśmiewany w szkole? Chcesz się wyżyć za szkolne czasy? Jesteś idealnym kandydatem”. Może ktoś się nie zgadzać z tym ale niestety taka prawda jest że co drugi strażnik tak się zachowuję jak by miał uraz do ludzi…

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI