r e k l a m a


Turniej Piłkarski na rzecz WOŚP już 6 stycznia

spot_img
r e k l a m a

W hali sportowo-widowiskowej „Sośnica” przy ul. Sikorskiego 132 w Gliwicach zostanie rozegrany VI Turniej Piłkarski na rzecz WOŚP.

6 stycznia szesnaście drużyn (160 zawodników) powalczy o Puchar Prezesa Podokręgu Zabrze Śląskiego Związku Piłki Nożnej. Zagrają m.in. GAF JASNA Gliwice (lider I ligi ogólnopolskiej futsalu, obrońca Pucharu z 2012 r.), przedstawiciele Policji i wojska, GTW Gliwice oraz drużyny ligi środowiskowej Piątka Gliwice. – Zapraszamy całe rodziny do wspólnego kibicowania – zachęcają organizatorzy ze Stowarzyszenia GTW. Początek – godz. 8.00.

Turniej jest jedną z imprez towarzyszących tegorocznemu finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gliwicach, który odbędzie się 13 stycznia na Placu Krakowskim.

Dodatkowo 6 stycznia w hali „Sośnica” (na małej sali) dzieci i młodzież zmierzą się w miniturnieju „Soccer Street 1 na 1”. Przewidziano cztery kategorie wiekowe: U8, U10, U12 i U14. – Każdy mecz potrwa 3 minuty. Gramy na małe bramki – zapowiada Dariusz Opoka ze Stowarzyszania GTW. Uczestników obowiązuje obuwie sportowe do gry na hali. Zapisy chętnych będą prowadzone w dniu imprezy w godzinach od 10.00 do 11.00 w biurze zawodów w hali „Sośnica”. Start turnieju – godz. 11.00. Szczegółowych informacji udziela Dariusz Opoka (tel. 500-170-516, e-mail: [email protected]). Współorganizatorem imprezy jest Miejski Zarządu Usług Komunalnych w Gliwicach. Patronat prasowy: infogliwice.pl.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI