Uroczysta gala „bez Maski”

III już spotkanie teatralne „bez Maski” zostało zakończone.

Przyznano Grand Prix i wyróżnienia podczas uroczystej gali w Centrum Kultury w Knurowie. Knurowskie spotkania teatralne można już na stałe wpisać w kalendarz cyklicznych imprez.

Ich organizatorem jest Centrum Kultury w Knurowie, Szkoły ETE im. A. Schweitzera w Gliwicach, ZS im. I. Paderewskiego w Knurowie, Stowarzyszenie NOE – Nowe Oblicze Edukacji.

Każdego roku w zabawie uczestniczą amatorskie grupy teatralne nie tylko z Gliwic i okolic, ale również z innych powiatów.

Tegoroczne zmagania właśnie zostały zakończone.

Po kilkudniowych zmaganiach jury w składzie: Ewa Majchrzak – Wylon, Magdalena Wojtacha i Jakub Wolny, wybrali zwycięskie drużyny. Najlepsze okazały się grupy ze SP nr 1 w Świerklanach, ZSO SP z Rud, Gimnazjum nr 23 z Katowic i Starochorzowski Dom Kultury. Przyznano także wyróżnienia, które trafiły do uczniów oraz organizatorów przedstawień z WTZ Gorzyce, ZSS nr 3 w Rudzie Śląskiej, SP nr 39 w Gliwicach, III Katolickiego Gimnazjum w Katowicach, SOSW w Rybniku. Aż dwa wyróżnienia dostało OPP nr 4 – CET w Zabrzu, jedno za kreację córki i ojca w przedstawieniu „Dom na granicy”, drugie za przygotowanie spektaklu.

Grand Prix przyznano podczas uroczystej gali. Nagrody zwycięzcom wręczyli przedstawiciele władz i organizatorzy. A po uroczystym rozdaniu, nastąpiła prezentacja najlepszych występów.

Gala zakończyła się zabawą, w której wzięli udział uczestnicy, organizatorzy oraz widzowie. Imprezę poprowadziły organizatorki całego przedsięwzięcia, Katarzyna Niewiadomska i Joanna Święcik-Patera.

Kolejne zmagania już za rok. Wszystkie dzieci i młodzież zachęcamy do udziału w przyszłorocznym spotkaniu.

Więcej informacji na: www.bezmaski.com

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI