spot_img


Utrudnienia na ul. Konarskiego

Prace związane z budową przyłącza kanalizacji będą powodem czasowych utrudnień na odcinku ul. Konarskiego w Gliwicach.

Utrudnienia potrwają do końca tygodnia.

Do końca tygodnia na kierowców jadących ul. Konarskiego od strony ul. Wrocławskiej czeka zawężenie jezdni. W miejscu prac należy zwolnić i stosować się do ustawionego oznakowania.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
tak
tak
5 lat temu

Czy tam niedawno nie była remontowana cała nawierzchnia? Gliwice, przyszłość jest tu.

Mariusz
Mariusz
5 lat temu
Reply to  tak

Dokładnie! Przyszłość jest tu. Ale nie zgadzam się w ogóle z tym co napisałeś bo po pierwsze nie było tam remontu, a po drugie cóż poradzić skoro ktoś chce kupować nowe mieszkania w Gliwicach (w których jest przyszłość) i deweloper buduje nowe budynki mieszkalne? Mają być bez kanalizacji?

Nie bądź malkontentem, głowa do góry. Kiedyś też ci się w życiu coś uda 🙂

...
...
5 lat temu
Reply to  Mariusz

Prawda jest taka ze był tam stosunkowo niedawno remont i tym samu zwężenie, skoro wiedzieli ze mają nieuzbrojone w pełni działki wzdłuż drogi która i tak musi być zamknięta lub zamknięta częściowo to można było to zrobić (koszt jest nieporównywalnie niższy niż wycinanie na nowo asfaltu) tylko że w Gliwicach odpowiedzialność jest rozrzucona na rożne działy, firmy i firemki miejskie, które nie tylko się nie komunikują między sobą (wystarczyłoby ogłoszenie na stronie UM – będziemy w tym roku robić takie a takie ulice, jeśli macie cos do zrobienia w tych miejscach zapraszamy, jeśli potrzebujecie czasu, dogadamy się najwyżej przesuniemy termin… Czytaj więcej »

spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI