Versace Medusa. Wyjątkowa kolekcja dla manufaktury Rosenthal

Kiedy znakomita manufaktura porcelany połączy siły z prestiżową marką modową, powstać może kolekcja absolutnie wyjątkowa i tworząca własną legendę. By przekonać się, jak silnie może oddziaływać na wyobraźnię i jak cudowne wrażenia tworzyć, wystarczy spojrzeć teraz na Versace Medusa, kolekcję porcelany zaprojektowaną dla Rosenthal. Czym wyróżnia się spośród innych projektów i gdzie można kupić elementy zastawy stołu z charakterystycznym wizerunkiem greckiej Meduzy? Sprawdź odpowiedzi na te pytania.

Kolekcja Versace Medusa stworzona dla Rosenthal

Współpraca manufaktury Rosenthal z włoskim domem mody Versace zaczęła się w latach 90. od stworzenia kilku porcelanowych egzemplarzy zdobionych w wyjątkowym stylu. Ale już w 1993 roku odbiorcy mogli podziwiać gotową, pierwszą kolekcję Versace i Rosenthal, która stała się dowodem na to, że zarówno porcelana, jak i moda mogą upiększać nasze życie na co dzień i wprowadzać do nich prawdziwe emocje. Jedna z pierwszych wspólnych kolekcji to Versace Medusa, z logo greckiej Meduzy ukrytym w środku filiżanek.

Oprócz filiżanek tę kolekcję tworzą talerze, misy i salatery, cukiernice, mleczniki, dzbanki. Do aranżacji stołu dodać można także serwetniki, tortownice, wazy, świece i wazony. Połączone razem tworzą unikalną całość, w której pierwsze skrzypce gra przepych – odzwierciedlany poprzez bogatą kolorystykę (intrygujące połączenie kolorów czarnego, czerwonego, białego i złota), efektowne zdobienia i jakość premium. W towarzystwie tego serwisu chce się czerpać pełnię przyjemności z chwili, która właśnie trwa i doceniać otaczające piękno. 

Tak wyrafinowana, tajemnicza i ekskluzywna kolekcja zupełnie odmienia także postrzeganie kultury stołu. Spożywanie posiłków przestaje być czynnością, podczas której zachwyca nas tylko smak i aromat poszczególnych produktów. Zamienia się w serię doświadczeń, gdzie doznania kulinarne łączą się z odczytywaniem sztuki, refleksją nad kunsztem artysty oraz podróżą w głąb samego siebie, ku własnej wrażliwości. Uczta dla ciała i ducha zyskuje więc nowe, wielowymiarowe znaczenie. 

Versace Medusa dostępna online – sklep z porcelaną

Obecnie pięknem, ekskluzywnością porcelany Rosenthal i Versace cieszyć może się każdy, kto należy do miłośników dokonań tych marek i dodatków w jakości premium. By wyposażyć swoje domowe pielesze w luksusowe filiżanki czy talerze z tej kolekcji wystarczy odwiedzić sklep z porcelaną, będący autoryzowanym sklepem Rosenthal. Zapraszamy do wizyty w sklepie porcelanaonline.pl, bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy przygotować dla siebie ulubiony ciepły napój, usiąść wygodnie i w pogodnym nastroju wybrać idealną dla siebie porcelanę. 

W sklepie internetowym znajdziesz nie tylko luksusowe elementy zastawy stołowej, ale też przepiękne dodatki do wnętrz. Warto zapoznać się z całą ofertą i odwiedzać ten sklep często ze względu na organizowane w nim cyklicznie promocje i wyprzedaże. Gdy zamówienie jest już skompletowane, wystarczy wybrać odpowiednią formę płatności i poczekać na dostawę przesyłki pod wskazany adres.


Materiał partnera

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI