r e k l a m a


Waldemar Malicki w GTM

spot_img
r e k l a m a

Gliwicki Teatr Muzyczny zaprasza 23 marca 2011 o godz. 19.00

– scena GTM przy Nowym Świecie na muzyczno-kabaretowe show Waldemara Malickiego z udziałem Małgorzaty Krzyżanowicz.

Waldemar Malicki to jeden z najwszechstronniejszych polskich pianistów, obdarzony niespotykanym poczuciem humoru i zaskakującą inteligencją w konstruowaniu swoich scenicznych występów. Koncertuje w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz w Japonii.

Malicki to wirtuoz fortepianu, laureat konkursów muzycznych, solista polskich orkiestr, partner wielkich skrzypków i śpiewaczek.

Wspólnie z reżyserem, Jackiem Kęcikiem, stworzył nową jakość w polskiej rozrywce, show muzyczno-kabaretowe „Co tu jest grane?”, emitowane na antenie Programu 1 Telewizji Polskiej, wielokrotnie nagradzane, m.in. Grand Prix na Festiwalu Dobrego Humoru 2005 i Złotą Różą na Festiwalu Twórczości Telewizyjnej w Lucernie. Jest także tegorocznym laureatem „Telekamer 2011” w kategorii „Osobowość w rozrywce”.

W Gliwickim Teatrze Muzycznym Waldemar Malicki zaprezentuje swój program zwany z angielska „Classic Piano Show” (bardziej swojsko: program muzyczno kabaretowy), w którym będzie bawił widzów swoją pianistyczną wirtuozerią, błyskotliwą inteligencją i wyrafinowanym dowcipem. Aby zaspokoić nie tylko ducha, ale także zmysł estetyczny publiczności (nie twierdzimy tu bynajmniej, że pan Malicki nie grzeszy urodą), zaprosił do udziału w tym spotkaniu wielce utalentowaną i „prześliczną wio, wiolo, wiolonczelistkę, la la la” – panią Małgosię Krzyżanowicz. Idąc dalej tropem niezapomnianych Skaldów, przytoczmy jeszcze jeden, równie adekwatny cytat: „Wiosna, cieplejszy wieje wiatr!”. Tak właśnie przywitajmy tę optymistyczną porę roku w Gliwickim Teatrze Muzycznym. Powiewem świeżości i humoru!

BILETY:
– I miejsca: 80 zł
– II miejsca: 60 zł

Rezerwacja i sprzedaż biletów: www.teatr.gliwice.pl

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI