r e k l a m a


Zaginął pan Artur. Pomóż w poszukiwaniach

Zaginiony mieszkaniec Pyskowic (pow. gliwicki) ostatni raz był widziany 16 stycznia br. Mężczyzna wyszedł z domu i do dnia dzisiejszego nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje dotyczące zaginionego, proszone są o kontakt z policją pod nr tel. 112.

45-letni Artur Pawłowski jest mieszkańcem Pyskowic. Mężczyzna 16 stycznia br. wyszedł rano ze swojego mieszkania do pracy. Mężczyzna spod domu odjechał samochodem osobowym marki Fiat Panda o numerze rejestracyjnym SGL 2XA9 koloru granatowego. Samochód tego samego dnia został odnaleziony w pobliżu ulicy Piaskowej w Pyskowicach (okolice Dzierżna). Mężczyzna do dnia dzisiejszego nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wiek z wyglądu 50 lat, wzrost 176 cm, sylwetka średnio otyła, włosy krótkie ciemne, oczy niebiesko-zielone, nos szeroki, uszy przylegające, braki w uzębieniu-górna szczęka prawy przód.

Znaki szczególne: narośl koło krtani.

Ubiór zaginionego: kurtka z kapturem puchowa koloru niebieskiego/błękitnego, spodnie niebieskie jeans, obuwie sportowe koloru popielatego, koszulka czarna z napisami, sweter z zapięciem pod szyję koloru popielatego.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji w Pyskowicach tel. kontaktowy 32 300 85 50, e-mail: [email protected] lub z najbliższą jednostką policji – numer telefonu alarmowego 112.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI