r e k l a m a


Zamawiaj tylko zbilansowaną dietę w naszej firmie cateringowej!

Dieta zrównoważona nie wpływa negatywnie na środowisko, ponadto jest w stanie spełnić potrzeby żywieniowe ludzi. Nasza firma cateringowa umożliwia obecnym pokoleniom prowadzenie zdrowszego stylu życia. Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to zmienić swoje nawyki żywieniowe, aby zmniejszyć ilość kupowanej nadmiernie przetworzonej żywności. Zamawiając dietę pudełkową poprawisz swoje zdrowie, unikniesz poświęcania czasu na zakupy, gotowanie i układanie jadłospisu.

Jak catering dietetyczny Gliwice przyczynia się do poprawy zdrowia?

Dietetycy z naszego cateringu dietetycznego nieustannie powtarzają potrzebę zdrowego i zbilansowanego odżywiania. Dieta pudełkowa to cały system żywieniowy dostarczający organizmowi substancji budowlanych, witamin i minerałów niezbędnych do utrzymania funkcjonalności komórek, tkanek, poszczególnych narządów i całego układu, jakim jest organizm ludzki. Specjaliści z naszego cateringu, są zdania, że, zaniechanie zbilansowanej diety może skutkować różnymi problemami zdrowotnymi: od chronicznego zmęczenia i braku energii po dysfunkcję ważnych narządów. Nasze plany żywieniowe należą do systemów wspomagających odchudzanie, organizm nie będzie gromadził zbędnych kilogramów tłuszczu.

Dobrze zbilansowana dieta pudełkowa – co to znaczy?

Prawidłowo skomponowana, zbilansowana dieta pudełkowa zawiera wszystkie główne grupy produktów spożywczych w optymalnych proporcjach. Przestrzeganie zalecanej kaloryczności pozwoli uniknąć nadwagi. Ale prawidłowa zawartość kalorii nie jest jedynym wymogiem zbilansowanej diety. Ważne jest, aby zapewnić organizmowi dostarczenie białek, tłuszczów, węglowodanów, mikro-i makroelementów, witamin, błonnika, aminokwasów, przeciwutleniaczy.

Jakie rodzaje diet pudełkowych oferuje catering?

  • Dieta Wybór menu pozwala na wybieranie posiłków z różnych wariantów diet, dlatego masz wpływ na wygląd Twojego jadłospisu. W zależności od potrzeb możemy przywieść od 3-7 posiłków dziennie.
  • Dieta Standard pozwala osiągnąć dobre wyniki podczas odchudzania i redukcji tkanki tłuszczowej. Każdego dnia nasz catering dietetyczny dostarczy pod Twoje drzwi 5 doskonale zbilansowanych i pysznych potraw. Możesz mieć pewność, że uzyskasz odpowiednią kaloryczność dań z niezbędnymi składnikami odżywczymi.
  • Dieta Sport jest bardzo ważna dla osób aktywnych fizycznie, które uprawiają sport i trenują każdego dnia. Osiągnięcie wyprofilowanej sylwetki, dobrej kondycji jest możliwe dzięki diecie pudełkowej którą dostarczymy do Ciebie.
  • Dieta Vegetarian przeznaczona jest dla Ciebie, jeżeli zrezygnowałeś z produktów mięsnych i rybnych, pozostawiając w menu nabiał odzwierzęcy i produkty roślinne. Ten rodzaj diety składa się z produktów bogatych w lizynę, witaminy, minerały, antyoksydanty i błonnik.
  • Dieta Vege and Fish będzie dla Ciebie odpowiednia, jeśli odstawiłeś produkty mięsne, ale nadal spożywasz ryby.
  • Dieta Low IG to propozycja naszej firmy cateringowej z niskim indeksem glikemicznym. Jeżeli jesteś diabetykiem nie będziesz już odczuwać senności w ciągu dnia. Nastąpi uregulowanie cukru i cholesterolu we krwi.
  • Dieta Low Carb wprowadzi zmiany w Twoim organizmie, który będzie czerpał energię z tłuszczy, redukując wagę. W Twojej diecie ketogenicznej obniżymy ilość węglowodanów w posiłkach a zwiększymy poziom tłuszczu.
  • Dieta Office z naszego cateringu to 3 zrównoważone posiłki gwarantujące zwiększenie energii w ciągu całego dnia. Urozmaicona dieta zapobiegnie podjadaniu i ogranicza nadmierny apetyt.

Już niedługo w naszym cateringu dietetycznym pojawią się detoksy sokowe i diety eliminujące gluten oraz laktozę.

Podsumowanie

Diety pudełkowe z naszego cateringu można nazwać zbilansowanymi, ponieważ zawierają wystarczające ilości węglowodanów, tłuszczów, białek, błonnika, witamin, minerałów. Zaprzyjaźnij się z nami a każdego dnia w Twoim menu znajdą się warzywa i owoce zapewniające prawidłową pracę jelit. Złóż zamówienie w naszej firmie cateringowej WIKT Codzienny a będziesz bardziej zmotywowany do regularnego spożywania śniadań, obiadów i kolacji.

Materiał partnera

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI