Zastrzeżenia prawne

Warunki korzystania z treści

Prawa autorskie do niniejszej strony internetowej przysługują:
26media
ul. Mikołowska 15/31
44-100 Gliwice

Żaden utwór (tekst, materiał wideo, zdjęcie, infografika itp.) zamieszczony na niniejszej stronie internetowej nie może być powielany ani rozpowszechniany w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób na jakichkolwiek polach eksploatacji, włącznie z kopiowaniem, fotokopiowaniem i digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w internecie, bez pisemnej zgody 26media.

Wykorzystanie informacji zdobytych przez infogliwice.pl

W przypadku cytowania informacji zdobytych przez infogliwice.pl zezwalamy na zamieszczenie ich na innych portalach, forach dyskusyjnych wyłącznie w formie: 3 pierwsze zdania oraz jedna fotografia, następnie prosimy o link do całości artykułu na portalu infogliwice.pl. Zabrania się kopiowania całej informacji i więcej niż jednego zdjęcia.

Nie podanie źródła informacji stanowi naruszenie prawa.

Autorzy komentarzy publikują je wyłącznie na własną odpowiedzialność. Komentarze nie odzwierciedlają poglądów redakcji, która nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczanych komentarzy.
Odpowiedzialność za treść listów do redakcji, które zostały opublikowane na portalu infogliwice.pl ponoszą autorzy tych listów.

Czytelnikom zabrania się publikowania treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, czy też propagujących przemoc, treści takie mogą być usuwane. Komentarze naruszające dobra osobiste prosimy zgłaszać redakcji.

Zobacz też: regulamin portalu infogliwice.pl