W grudniu 2011 roku TAURON Polska Energia stał się właścicielem śląskiej części grupy Vattenfall.

Klienci, którzy dotychczas kupowali energię elektryczną w Vattenfall, zostali Klientami TAURON Polska Energia. Bez zmian pozostają wszystkie dane spółki oraz adres jej gliwickiej siedziby, numery telefonów i numery rachunków bankowych.

Dotychczasowe umowy zawarte z firmą Vattenfall zachowują ważność bez wprowadzania do nich jakichkolwiek zmian.

W ciągu najbliższych kilku miesięcy klienci otrzymają dostęp do wszystkich produktów oferowanych przez TAURON Polska Energia. Przejęcie firm z grupy Vattenfall nie wymaga załatwiania żadnych dodatkowych formalności – umowa pozostaje nadal ważna.

Więcej na temat przejęcia Vattenfalla

Firma Vattenfall przekazała miastu lampkę, którą kilka lat temu postawiono na skwerze przy ulicy Zwycięstwa.

W lampce jest także kapsuła czasu. Trafił do niej specjalny numer Gazety Wyborczej. Urzędnicy obecnie szukają pomysłów co na abażurze powinno się pojawić. Pewne jest to, że zniknie z niego logo Vattenfalla.

Jakie Wy macie pomysły na lampkę?

(fot. www.drew-land.pl)

13 KOMENTARZE

  1. gdzieś widziałem logo gliwickie jakieś z lwem (nie pamietam na której stronie), ale jeśli już to ono.

    Chociaż bardziej bym był za usunięciem tej tandety.

  2. Błagam naszego prezydenta, w końcu przecież bardzo rozsądnego człowieka żeby zabrał czym prędzej to badziewie z tego placu (ewentualnie przeniósł w inne miejsce gdzieś poza centrum). Ta „instalacja” kompletnie nie pasuje do okolicznej zabudowy i jest po prostu brzydka i nieekonomiczna, nie mówiąc już o tym że przeszkadza w ewentualnej zabudowie działki. Warto przy okazji zadbać by przekonać Tauron do przeniesienia centrali do Gliwic lub przynajmniej do zachowania analitycznych miejsc pracy w Gliwicach.

  3. Usunąć tą kiczowatą tandetę jak najszybciej !
    …chociaż patrząc na to z drugiej strony to ta lampka nawet pasuje do tandetnego otoczenia.

  4. tak sie chetnie wypowiadacie o lapmce, a kto ostatnio byl w okolicy? przy jakies pseudorestauracji postawiony zostal kolejny pieeeekny blaszak. z kolei z drugiej strony ulicy przy bibrohucie przebudowa schodow ciagnie sie juz grubo ponad miesiac. takze pieknie kurcze pieknie.

WASZYM ZDANIEM