r e k l a m a
spot_imgspot_img

29 września rolkarze przejmą ulice Gliwic

29 września 2022 roku ISOVER wraz ze Stowarzyszeniem Kulturalno-Sportowym „Green” zapraszają do Gliwic, do udziału w III edycji wieczornego przejazdu na rolkach pod nazwą „ISOVER Nightskating Gliwice”.

Nightskating to inicjatywa, której celem jest rekreacja i wychowanie przez sport oraz integracja różnych grup społecznych i wiekowych, a przede wszystkim dobra zabawa.

W najbliższy czwartek 29 września 2022 roku rolkarze opanują ulice Gliwic. Trasa obejmuje 12 kilometrów ulic i została zaplanowana w taki sposób, aby mogły ją bez problemu pokonać osoby o różnym stopniu przygotowania kondycyjnego. Przejazd możliwy jest dzięki zaangażowaniu głównego partnera – marki ISOVER. Dlaczego właśnie ISOVER wspiera inicjatywę?

– Ten sport jest nam bardzo bliski, gdyż rolki na co dzień darzymy szczególnym sentymentem. W Gliwicach mieszka spora część naszej załogi i tu też produkujemy wełnę mineralną w rolkach, która służy do ocieplania i termomodernizacji budynków, a tym samym zapewnia ciepło i bezpieczeństwo domownikom. Stąd też zrodził się pomysł, aby zorganizować wspólny przejazd przez miasto… na rolkach. Dwie poprzednie edycje eventu spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem pracowników oraz mieszkańców Gliwic i Śląska, którzy wielokrotnie pytali nas o wznowienie wsparcia organizacji przejazdów po pandemii, więc liczymy na równie dobrą zabawę podczas tej III edycji – mówi Anna Kozera z ISOVER. – Dla uczestników przejazdu przygotowaliśmy odblaski, aby zadbać o ich bezpieczeństwo oraz pamiątkowe koszulki, plecaki, bidony i drobny poczęstunek „na drogę”, dlatego zapraszamy już od godziny 19.30 na Plac Krakowski. Rozpoczęcie samego przejazdu zaplanowane jest na godzinę 20.00.

W tej edycji trasa przejazdu została zmodyfikowana i przebiegać będzie następującymi ulicami: Łużycka, Księdza Marcina Strzody, Prymasa Stefana Wyszyńskiego, Powstańców Warszawy, Jasnogórska, Jana Siemińskiego, Jana III Sobieskiego, Tadeusza Kościuszki, Nowy Świat, Pszczyńska, Bojkowska, Południowa Obwodnica Gliwic, Okrężna, Macieja Płażyńskiego, Pszczyńska, Panewnicka, Kujawska, rondo Akademickie, Łużycka, Plac Krakowski – zakończenie przejazdu w okolicach godziny 22.00. Udział w imprezie jest bezpłatny, jednak wymaga od uczestników umiejętności sprawnego poruszania się na rolkach. Zalecamy używanie kasków i ochraniaczy podczas przejazdu oraz zapoznanie się z regulaminem imprezy. Jak zawsze Bladeville – Katowice zapewni wypożyczalnię sprzętu.
ISOVER Nightskating Gliwice trasa

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI