spot_img

Przystanek wraca na dawne miejsce

Jak poinformował Zarząd Transportu Metropolitalnego, dobiegły końca prace przy ul. Paderewskiego związane z budową stacji ładowania wraz z linią średniego napięcia.

Dzięki temu w najbliższą sobotę – 20 grudnia – zostanie przywrócona stała lokalizacja stanowiska nr 1 przystanku autobusowego Osiedle Obrońców Pokoju.

Przystanek obsługuje linie autobusowe nr 287, 693, 699, 702.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI