spot_img


Adoptuj kociaka w Forum

Koty uwielbiają psoty, a nazajutrz ich święta gliwickie CH FORUM organizuje warsztaty kocich zabawek handmade oraz akcję adopcyjną. Wraz z partnerem akcji – Schroniskiem dla Zwierząt w Gliwicach – zaprasza w piątkowe popołudnie, 18 lutego (godz. 16:00 – 19:00).

Uczestnicy warsztatów z prostych przedmiotów wyczarują figlarne rzeczy. W ruch pójdą nożyczki, gumowe wycieraczki, bawełniane szpulki, drewniane patyczki, piórka, wstążki, filcowe kulki i kilka innych gadżetów. Zajęcia odbędą się na scenie głównej w centrum (parter).

W tym samym miejscu będzie można zauroczyć się którymś z miauczących podopiecznych schroniska. Kotki, które zostaną zaprezentowane 18 lutego, są przebadane i zaszczepione. Ich schroniskowi opiekunowie znają je już na tyle dobrze, że mogą o każdym z nich coś powiedzieć.
To już druga akcja adopcyjna kotów, którą CH FORUM organizuje we współpracy ze Schroniskiem dla Zwierząt w Gliwicach – stałym partnerem centrum. Poprzednia, w listopadzie, okazała się ogromnym sukcesem, gdyż wszystkie kociaki znalazły nowe domy.

– To wszystko dzięki serdecznym ludziom i ich wielkim sercom, w których jest dużo miejsca na miłość do zwierzaków. Bardzo cieszymy się więc z kolejnej akcji w CH FORUM. Jednocześnie apelujemy, aby decyzje o przysposobieniu były przemyślane. Koty nie są tak absorbujące jak psy, ponieważ nie trzeba ich wyprowadzać na spacery. Są to jednak bardzo wrażliwe zwierzęta, potrafiące odwzajemnić miłość, którymi jednak należy umiejętnie się opiekować – mówi Barbara Malinowska, kierownik Schroniska dla Zwierząt w Gliwicach.

W CH FORUM wszyscy miłośnicy zwierząt mogą korzystać ze strefy gastronomicznej przyjaznej pupilom. Znajduje się ona w tylnej części sekcji restauracyjnej na poziomie +1 i została stworzona z myślą o posiadaczach i miłośnikach czworonogów. Znajdują się tam również tablice informacyjne, na których regularnie prezentowane są psy i koty z gliwickiego Schroniska dla Zwierząt, oczekujące na adopcję.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI