r e k l a m a


Akademii Sztuk Walki prowadzi zajęcia w Gliwicach

Od stycznia trwają zapisy do Pszczyńskiej Akademii Sztuk Walki w Gliwicach.

Trenowanie sztuk walki to nie tylko nabywanie umiejętności samoobrony, ale również kształtowanie swojej osobowości, wrażliwości, koordynacji oraz psychiki. W swoim pierwotnym założeniu opanowanie sztuki walki zawsze służyły do obrony siebie i swoich najbliższych. Umiejętność ta powoduje wysoki poziom poczucia bezpieczeństwa, a co za tym idzie wśród młodych ludzi rodzi pozytywny obraz samego siebie, akceptowalny przez grupy, w których się znajduje.

Treningi Sztuki Walki uczą radzenia sobie w różnych sytuacjach zagrożenia, a ta umiejętność przenosi się również na kształtowanie pozytywnych cech charakteru: odporność na stres i umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach życiowych, niedopuszczanie do załamań psychicznych, właściwe postawy prospołeczne, wrażliwość na piękno.

Pszczyńska Akademia Sztuk Walki to kompilacja różnych technik ręcznych i nożnych, dźwigni, rzutów, obezwładnień, duszeń, obrony przed przeciwnikiem uzbrojonym i nieuzbrojonym. Treningi prowadzone są w grupach dla dzieci i dla dorosłych.

PASW jest najstarszą szkołą sztuk walki w Polsce, istnieje w Polsce od ponad 60 lat. Jej twórcą i założycielem jest śp. Mistrz 10 dan Józef Brudny z Pszczyny.

Zapraszamy na treningi do Gliwic.
Sala gimnastyczna ZSTI (dawna kolejówka)
Poniedziałki i środy
Dzieci 7 do 12 lat godz. 18.00
Młodzież i dorośli 19.00

Szczegółowe informacje:
kontakt: 604 422 726
http://polskaszkolawalki.pl/
www.facebook.com/PolskaSzkolaWalki

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI