Będą jaja! Hatchimals w Forum

Będą jaja. Dużo jaj. I oczywiście mnóstwo dobrej zabawy.

Uwielbiani przez najmłodszych Hatchimalsi jeszcze przed świętami zawitają do CH FORUM. Weekend (13-14 kwietnia) z sympatycznymi interaktywnymi stworkami zapowiada się bardzo jajcarsko.

CH FORUM z myślą o najmłodszych przygotowuje kilka stref atrakcji.

W wesołej strefie aktywnej będzie można spróbować sił w przenoszeniu przez tor przeszkód jaj na
łyżeczce. Do pokonania będą slalom, tunel oraz równoważnia.

W intrygującej strefie poszukiwań, w specjalnie przygotowanej scenografii, ukryte zostaną jajeczka, za znalezienie których dzieci otrzymają pieczątkę. Kryjówki będą zmieniane, aby nie było zbyt łatwo.

W zaskakującej strefie poznawczej dzieci będą musiały odgadnąć co jest w jaju, po włożeniu do niego ręki. Z kolei w fascynującej strefie kreatywnej stworzą papierowe pisanki i girlandy świąteczne.

Organizatorzy udostępnią także wielkie jajo, które dzieci udekorują w dowolny sposób: farbami,
naklejkami, krepiną i brokatami.

Będzie także strefa plastyczna, która zainspiruje dzieci oraz pozwoli im na zrobienie pierwszych, wyjątkowych pisanek czy dekoracyjnych różności do domu. W trakcie imprezy dzieci będą zapełniać pieczątkami karty sprawności, a na koniec każde z nich otrzyma pamiątkowy dyplom.

Hatchimals to interaktywna zabawka w kształcie jajka-niespodzianki, skrywająca różne stworzenia. Kształtuje wrażliwość i opiekuńczość dziecka. Jest przeznaczona dla dzieci od lat 5 i daje im możliwość obserwacji narodzin ich prawdziwego przyjaciela. Troskliwa opieka, miłość oraz dotyk przyspieszają wyklucie i moment rozwiązania zagadki, który z Hatchimalsów znajduje się w jajku. Pupila można nauczyć chodzić, tańczyć oraz bawić się. Hatchimals powtarza usłyszane słowa swoim własnym głosem.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI