spot_img


Bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet

Gliwiczanki znów będą mogły zapisać się na bezpłatny kurs samoobrony.

Przedsięwzięcie realizowane jest w ramach programu „Bezpieczne Gliwice” i w całości finansowane ze środków budżetu miejskiego. Planowane zajęcia mają na celu kształtowanie użytecznych zachowań w sytuacjach zagrożenia, a także zwiększenie poczucia bezpieczeństwa wśród kobiet. W trakcie szkolenia uczestniczki poznają techniki samoobrony oraz nauczą się w jaki sposób minimalizować zagrożenie bezpośredniego ataku.

Zajęcia prowadzone będą przez doświadczonych instruktorów posiadających stopnie mistrzowskie sztuk walki oraz uprawnienia do prowadzenia grupowych zajęć samoobrony. Kurs zorganizowany będzie w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Łączności przy ul. Warszawskiej 35 w Gliwicach.

Zajęcia będą prowadzone w okresie od 12 września do 31 października 2013 r. (w poniedziałki i w czwartki, w godzinach 19:30 – 21:30). Na zainteresowane panie czeka 150 miejsc.

Zapisy na kurs prowadzone będą od dnia 26 sierpnia 2013 r. – o przyjęciu zadecyduje kolejność zgłoszeń.

Ze względu na konieczność zapoznania się z regulaminem zajęć oraz podpisania oświadczenia o braku przeciwwskazań do uprawiania sportu, niezbędne jest osobiste zgłoszenie swojego uczestnictwa w kursie w Centrum Ratownictwa Gliwice przy ul. Bolesława Śmiałego 2b – pokój nr 107.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
elo
elo
9 lat temu

świetna lokalizacja, zaraz po zajęciach można sprawdzić jakość nabytych umiejętności 😉

spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI