Bitwa na trendy w Forum

17 i 18 marca w Centrum Handlowym FORUM szykuje się „Trendy Weekend”.

W sobotni wieczór odbędzie się finał konkursu „Bitwa na trendy”, w którym zmierzą się zespoły prowadzone przez znanych projektantów – Gosię Baczyńską i Roberta Kupisza. Początek rywalizacji – godz. 20.30.

W programie imprezy także: wiosenne pokazy mody, spotkania z gwiazdami popkultury, noc okazji rabatowych oraz wizyta Małgorzaty Sochy, nowej ambasadorki marki CH FORUM.

Zabawa rozpocznie się już po południu.

Od godz. 13.30 do 18.00 modelki z programu „Top Model. Zostań modelką” zabłysną na wybiegu ubrane w to, co będzie modne wiosną.

Aktualne trendy będzie można podglądać także w niedzielę (w godz. 14.00 – 19.00), podczas pokazów, które poprowadzi Olivier Janiak. Stylizacje weekendowych pokazów przygotowuje znany śląski stylista Sławomir Smolorz.

Sobotnią mistrzynią ceremonii będzie, wraz z fotografem Marcinem Tyszką, aktorka Małgorzata Socha, która po raz pierwszy odwiedzi Gliwice.

W FORUM będzie można spotkać także inne gwiazdy rodzimego szołbiznesu – Karolinę Malinowską, Agnieszkę Cegielską, Tamarę Arciuch oraz Bartłomieja Kasprzykowskiego.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI