Chwytak & DJ Wiktor oraz Letni, chamski podryw zagrają w Gliwicach

W piątek 4 października 2013 r. Stowarzyszenie „Cała Naprzód” zaprasza na koncert, który od publiczności będzie wymagał na pewno odrobiny poczucia humoru.

O godzinie 20.00 w Centrum Kultury Studenckiej Mrowisko zaprezentują się gwiazdy YouTube’a – Chwytak & DJ Wiktor, słynący z parodiowania światowych przebojów, których teledyski osiągają ponad 8 milionów wyświetleń. Ponadto należy przygotować się na Letni, Chamski Podryw, grupę hip-hopową z Kielc, która od 2009 roku przygotowuje takie hity jak „Czinkłaczento”, „Oranżada, koleżanki, petardy” czy „Brudny dres”. Imprezę podkręcać będzie także Pozyton Soundsystem i DJ Alexsoundra.

Dochód z koncertu zostanie przekazany na zakup ortez dla pięcioletniej Ani Urban, walczącej z przepukliną oponowo-rdzeniową i zespołem Arnolda-Chiariego.

Bilety-cegiełki, w cenie 15 zł w przedsprzedaży, można rezerwować pod nr telefonu Stowarzyszenia „Cała Naprzód” – 511 141 197, na stronie internetowej rezerwacja.calanaprzod.org oraz kupić w Centrum Kultury Studenckiej Mrowisko, ul. Pszczyńska 85. Cena biletu-cegiełki w dniu koncertu – 20 zł.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
sss17
sss17
9 lat temu

Genialnie !!!

Andrzej
Andrzej
9 lat temu

Mega!

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI