r e k l a m a


Do Tesco po poradę prawną

Punkt porad prawnych działa w hipermarkecie Tesco przy ul. Łabędzkiej.

Już jutro 13 grudnia, specjaliści z Okręgowego Inspektoratu Pracy w Gliwicach pomogą w rozwiązywaniu problemów z zakresu prawa pracy.
Jakie są prawa pracowników i obowiązki pracodawcy? Jak dochodzić swoich praw? Co robić w razie podejrzenia ich naruszenia? – to tylko niektóre z pytań.

Punkt porad prawnych jest elementem kampanii „Poznaj swoje prawa w pracy”, organizowanej przez Państwową Inspekcję Pracy. Jej celem jest zachęcanie pracowników i pracodawców do podnoszenia poziomu wiedzy na temat praw i obowiązków w pracy. Kampania ma pokazać pracodawcom i pracownikom, że przestrzeganie prawa pracy oznacza wyższy komfort pracy, a stosowanie się do przepisów jest podstawą funkcjonowania rynku i uczciwej konkurencji.

Punkt porad w sklepie przy Łabędzkiej 26 zaprasza 13 grudnia w godzinach 9.00 – 14.30. Na mieszkańców Gliwic czekać będą specjaliści Inspekcji Pracy, którzy pomogą wyjaśnić wszelkie pytania i wątpliwości odnośnie praw pracowniczych.

– Sklepy Tesco co tydzień odwiedza 5 milionów klientów, dlatego są doskonałym miejscem do przeprowadzenia takiej kampanii. Bardzo się cieszymy, że Państwowa Inspekcja Pracy podjęła współpracę właśnie z naszą siecią. Pokazuje to, że jesteśmy nie tylko wiarygodnym partnerem, ale również rzetelnym pracodawcą – mówi Michał Sikora, rzecznik prasowy Tesco Polska.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI