r e k l a m a


Drogówka ma pełne ręce roboty. Dużo zdarzeń drogowych

Czwartek na gliwickich drogach można określić jako obfitujący w rożnego rodzaju zdarzenia.

Oprócz śmiertelnego potrącenia na autostradzie A4 odnotowano 19 kolizji drogowych i 4 wypadki drogowe. Do wypadków dochodziło o różnych porach dnia.

Godz. 7:10, Gliwice, skrzyżowanie ulic Strzelców Bytomskich i Wolności, 44-letnia kobieta kierująca fiatem nie udziela pierwszeństwa przejazdu peugeotowi 307. Dochodzi do zderzenia pojazdów, w wyniku czego peugeot odbija i uderza w słup energetyczny. Obrażeń ciała doznają 24-letni kierowca peugeota i jego 32-letni pasażer.

Godz. 15:40, Gliwice, skrzyżowanie ul. Fornalskiej i Dzierżona, kobieta kierująca oplem nie ustępuje pierwszeństwa przejazdu kierującemu motocyklem marki yamaha. W wyniku zderzenia pojazdów 26-letni motocyklista doznał obrażeń ciała.

Godz. 15:45, Gliwice, ul. Okrzei, mieszkanka Zabrza kierująca samochodem m-ki Renault potrąciła 3 letniego chłopca, który przechodził przez jezdnię. W wyniku zdarzenia dziecko doznało obrażeń. Policjanci zbadają również kwestie opieki nad dzieckiem, które jak wiadomo nie powinno samo poruszać się w obrębie drogi.

Ponadto kierowcy doprowadzili do 19 innych zdarzeń, w których na szczęście obyło się bez ofiar.

(KMP Gliwice)

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI