r e k l a m a


Fest Ślůnski, czyli Bardzo Śląski Festiwal

spot_img
r e k l a m a

Jest to wydarzenie, podczas którego publiczność będzie miała okazję wysłuchać występów artystów tworzących niekonwencjonalną muzykę ściśle osadzoną w realiach Śląska oraz pomóc osobom niepełnosprawnym.

Tegoroczna edycja FŚ odbędzie się w sobotę 26 maja 2012 r. Na scenie gliwickiej Starej Fabryki Drutu zaprezentują się najważniejsze postacie śląskiego folku, hip-hopu, rock’a i muzyki hardcore.

Wystąpią: Ausdruck, Dohtor Miód, Fifidroki, Funky Kokz, Hard Work oraz The Syntetic vel Człowiek-Widmo. Każdy z artystów tworzy sztukę unikatową, tak w warstwie muzycznej jak i tekstowej, sięgającej od groteski, banału, żartu, po tematykę bardzo mocno zaangażowaną społecznie.

Niestandardowy jest też cel Fest Ślůnskiego – dochód z festiwalu zostanie przekazany na pomoc 4-letniemu Szymkowi Żydkowi zmagającemu się z chorobą Little’a (mózgowe porażenie dziecięce) oraz Pawłowi Lewkowi zmagającemu się z chorobą Buergera.

Wydarzenie wspiera Wilq Superbohater. Unikatowy rysunek kultowej postaci stworzonej przez Tomasza i Bartosza Minkiewiczów będzie można nabyć podczas licytacji.

Bilety-cegiełki, w przedsprzedaży w cenie 15 złotych, można rezerwować na stronie: http://www.calanaprzod.org lub pod nr telefonu Stowarzyszenia „Cała Naprzód” – 511 141 197 oraz kupić w następujących sklepach: Gliwice „Czas” ul. Zwycięstwa 1, Katowice „All” ul. Mickiewicza 14, Zabrze „Music Centrum” DW. PKP. Cena biletu-cegiełki w dniu koncertu – 20 zł.

Fest Ślůnski jest niepowtarzalną okazją do zetknięcia się ze sztuką nieszablonową, wielowymiarową, a jednocześnie, poprzez swoją formułę, stwarza możliwość czynnego udzielenia pomocy osobom potrzebującym.

Organizatorem festiwalu jest Stowarzyszenie „Cala Naprzód”, w kwietniu 2012 roku nagrodzone w plebiscycie Prezydenta Miasta Gliwice Vox Populi – Wybrany przez gliwiczan w kategorii organizacja pozarządowa roku 2011. Współorganizatorami są Stowarzyszenie Animatorów Wszechstronnego Rozwoju Młodzieży oraz Stowarzyszenie GTW.

Szczegółowe informacje: http://www.facebook.com/calanaprzod.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jo
Jo
11 lat temu

Byda! 🙂

SPI
SPI
11 lat temu

KNUTOMANIA PRZEDE WSZYSTKIM !

spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI